نعمتی: پرسپولیس به این پیروزی نیاز داشت

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی با سپاهان خیلی سخت بود اما تیم ما به این برد نیاز داشت.

به گزارش شبکه ورزشی لحظه،  سیامک نعمتی پس از برد 4 بر 2 پرسپولیس مقابل سپاهان در جام حذفی، اظهار داشت: به هواداران‌مان تبریک می گویم. بازی خوبی بود. با تیم بزرگی بازی داشتیم. بازی خیلی سختی بود. تیم ما به این برد نیاز داشت. خداراشکر.

وی افزود: اتفاقات سختی برای من افتاد. هواداران مثل همیشه پشت من بودند و من را حمایت کردند. جا دارد از کادرفنی تشکر کنم که این اعتماد را به من داشت. فکر می کنم خداراشکر توانستم همه‌شان را سربلند کنم. امیدوارم این روند برای من و تیم ادامه داشته باشد. بتوانیم در هردو جام رقابت کنیم و قهرمانی ها را به دست بیاوریم.

هافبک پرسپولیس در مورد اینکه پس از گلزنی اشک ریخت، گفت: واقعا در آن لحظه حسی داشتم که دست خودم نبود. واقعا هیچ پیغامی نداشتم. برای خودم، خانواده‌ام، تیم کادرفنی، هواداران و همه خوشحال بودم. شرایط سختی را پشت سر گذاشتم. امیدوارم بتوانم سربلند باشم و به تیم کمک کنم.

نعمتی در مورد اینکه می‌توان به او لقب سینمایی از گور برخواسته را داد، عنوان کرد: متاسفانه این فیلم را ندیده‌ام ولی دراماتیک بود. قشنگ بود. یکی از اتفاقات خوب زندگی برایم افتاد. از همه ممنون هستم.

انتهای پیام/