نفت‌ مسجدسلیمان: مدیرعامل باشگاه باید خارج از مجموعه نفت باشد

سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: باتوجه به سیاست‌های ابلاغی از سوی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل و رییس هیات مدیره باشگاه باید افرادی خارج از مجموعه نفت باشند.

ابوذر شجاعی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به لزوم انتخاب مدیرعامل و رییس هیات مدیره از میان افراد خارج از بدنه شرکت نفت، اظهارکرد: باتوجه به سیاست‌های ابلاغی از سوی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل و رییس هیات مدیره تیم لیگ برتری به عنوان امضاکنندگان اسناد تعهدآور باید افرادی خارج از مجموعه نفت باشند.

او بیان کرد: پس از این که کیوان بابادی از سمت سرپرستی باشگاه استعفا داد، در جلسه هیات مدیره نیز این موضوع بررسی و پیمان مولایی با اکثریت آرا به عنوان سرپرست جدید و موقت باشگاه معرفی شد تا در فرصت مناسب، گزینه‌های مختلف برای مدیرعاملی و هم‌چنین رییس هیات مدیره بررسی و در نهایت انتخاب شوند.

سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: تمام تلاش اعضای هیات مدیره باشگاه نیز این است که مشکلات پیش روی تیم هرچه سریع‌تر حل شود. هم‌چنین با انتخاب آقای مرزبان به عنوان سرمربی، در حال حاضر آن چه نفت به آن نیاز دارد، آرامش و همدلی میان مجموعه هیات مدیره، کادرفنی و هواداران است.