نقش ویژه مجید نامجو مطلق در موفقیت های استقلال

مدیران آبی های پایتخت بعد از جدایی آندره آ استراماچونی با انتخاب فرهاد مجیدی به یک مربی جوان اعتماد کردند تا استقلال را در مسیر درست و کسب موفقیت قرار دهد. انتخاب یک مربی بدون حاشیه و با دانش مانند مجید نامجو مطلق به عنوان دستیار مجیدی کاری درست بود که انجام شد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،نامجو مطلق پیش از این هم در چند مقطع به عنوان دستیار در استقلال فعالیت داشته و تجربه سرمربیگری را هم در لیگ های پایین تر دارد، او این روزها نقشی مهم در موفقیت استقلال دارد و در روزهایی که مجیدی در کنفرانس های خبری پیش و بعد از بازی شرکت نمی کند؛ نامجو مطلق با آرامش و احترام به سوالات اهالی رسانه پاسخ می دهد. کادر فنی استقلال و نامجو مطلق نباید فراموش کنند که معیار برای سنجش موفقیت تیم هایی همچون استقلال و پرسپولیس فقط قهرمانی است و حالا استقلال برای اثبات توانایی های خود باید قهرمانی در جام حذفی را به هواداران هدیه بدهد.
نامجو مطلق در صحبت هایش هواداران و پیشکسوتان را به حمایت و یکدلی دعوت می کند و از سوی دیگر ارتباطی خوب با بازیکنان استقلال دارد، البته ناگفته نماند او در ماجرای بی انضباطی چند روز پیش محمد دانشگر از رفتار این بازیکن انتقاد کرد تا مبادا کسی فکر کند او با کسی تعارف دارد.
مربی استقلال از تمرین تا روز بازی همیشه پر جنب وجوش نشان می دهد و گاهی هم در تمرینات پا به توپ می شود. حضور نامجو مطلق در استقلال حالا یک امتیاز مثبت محسوب می شود. از هوادار تا پیشکسوت و حتی خود مجیدی نمی توانند نقش محوری نامجو مطلق را در موفقیت های اخیر نادیده بگیرند و او حالا با تجربه ای که دارد می تواند به حرکت استقلال در ریل موفقیت همچنان کمک کنند.

بیشتر بخوانید :

نامجو مطلق : خدامرادی و داجلیری آینده فوتبال ایران هستند

نامجو مطلق : از سازمان لیگ به دلیل رفتار تبعیض آمیز گلایه دارم

نامجو مطلق : استقلال برای کسب سهمیه آسیا شانس دارد