هجوم هواداران پرسپولیس به صفحه مهدی طارمی

: به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

دل پرسپولیسی‌ها با مهدی طارمی صاف نمی‌شود که نمی‌شود. عجیب هم نیست البته. یک سال پیش تقریبا همین موقع‌ها بود که فیفا به‌خاطر تخلف طارمی و مدیران وقت باشگاه، پرسپولیس را از دو پنجره نقل و انتقالات و مهدی طارمی را هم ۴ ماه محروم کرد تا پرسپولیس شوک‌زده به بازی با الهلال برود.

از آن روز، هواداران پرسپولیس وقت و بی‌وقت به سراغ او رفتند و هر چه توهین بود، نثارش کردند. چه بعد از پیروزی‌ها و چه در زمان ناکامی. درست مثل امروز که مصدومیت حسین ماهینی و خانه‌نشینی چند ماهه او را برای توهین به طارمی بهانه کرده‌اند. عصبانیت آنها از محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه است که پرسپولیس را به مشکل کمبود بازیکن دچار کرده و برای همین از همان لحظه‌ای که ماهینی آسیب دید، با خشم به صفحه توئیتر مهدی طارمی هجوم بردند و او را با بدترین الفاظ خطاب کردند.

عجیب اینکه مهدی طارمی بعد از مصدومیت حسین ماهینی که در دوران ابتدایی حضورش در این تیم با توجه به همشهری بودنش با حمایت مناسبی از سوی او مواجه شده بود، با جملاتی عجیب به این موضوع پرداخته است و با گلایه از هواداران پرسپولیس آن را دلیلی بر نفرین آنها دانسته است!

آنها که از کمبود بازیکن تیم‌شان حسابی دلخورند، همچنان طارمی را مقصر این اتفاق می‌دانند و جالب اینکه برخی از این هواداران عصبانی برای او نوشته‌اند که ‌ای کاش به‌جای ماهینی او مصدوم می‌شد