هشدار بوفون قبل از دیدار بزرگ برابر ناپولی

سنگربان با تجربه پاری سن ژرمن قبل از دیدار حساس برابر ناپولی به هم تیمی‌هایش هشدار داد.

به گزارش شبکه لحظه :

در یکی از حساس‌ترین بازی‌های دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم پاری سن ژرمن و ناپولی در ایتالیا به مصاف هم خواهند رفت.

جان لوئیجی بوفون سنگربان با تجربه پاری سن ژرمن قبل از این دیدار حساس به هم تیمی‌هایش هشدار داد.

او گفت: من به خوبی فضای ورزشگاه سن پائولو را می‌شناسم. بازی کردن برابر هواداران ناپولی و حضور در  این ورزشگاه خاص بسیار سخت است. اصلا بازی آسانی پیش رو نداریم. بازی سخت و پیچیده‌ای در انتظار ماست.

بوفون ادامه داد: ناپولی در دیدار رفت نشان داد که کیفیت بالایی دارد و شایسته احترام است. بازی غیر عادی پیش رو داریم. پیروز شدن در این دیدار بسیار مهم است و تنها پیروزی به ما کمک می‌کند. نباید اصلا در این دیدار شکست خورد چرا که شرایط بسیار سخت خواهد شد. انگیزه بسیار بالایی برای حضور در این دیدار دارم. با وجود آن که ۴۰ سال سن دارم اما همچنان شور و اشتیاق به فوتبال در من وجود دارد.

سنگربان پاری سن ژرمن در پایان سخنان خود به ستایش از کارلو آنچلوتی پرداخت و گفت: آنچلوتی مربی بسیار خوبی است و در ۲۰ سالی که مربی بوده افتخارات زیادی به دست آورده است. من در پارما کار خود را با این مربی بزرگ آغاز کردم و سپس با تصمیم او راهی یوونتوس شدم. البته او توانست در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۰۳ با میلان ما را شکست دهد.

منبع :خبرگزاری ایسنا