هشدار ترسناک اسطوره پرسپولیس به گل محمدی

  محمود کلهر پیشکسوت پرسپولیس گفت : یحیی گل‌محمدی نباید اینقدر زوج خط حمله‌اش را تغییر بدهد و شیخ دیاباته، عیسی آل کثیر، مهدی عبدی و محمد عمری مهاجمان تخصصی هستند که باید بیشتر در کنار هم بازی کنند تا بتوانند موقعیت‌ها را به گل تبدیل کنند.

  به گزارش گروه ورزشی لحظه، محمود کلهر پیشکسوت پرسپولیس درباره تساوی این تیم مقابل تیم آلومینیوم اراک در هفته هجدهم لیگ برتر اظهار داشت:پرسپولیس با اخراج بیرانوند کارش سخت شد و اگر این تیم یک بازیکن خود را از دست نمی‌داد به طور حتم می‌توانست حریف خود را شکست دهد. بازیکنان پرسپولیس با آرامش بازی نمی‌کنند و تیم‌های پایین جدول مقابل سرخپوشان با انگیزه بازی می‌کنند و تنش به وجود می‌آورند، ما باید با مهار تنش کیفیت فنی خود را بالا ببریم.

  وی ادامه داد:البته در این دیدار آلومینیوم راه‌های نفوذ به دروازه‌اش را بسته بود و مانع از حملات پرسپولیس می‌شد و در نهایت نیز توانست یک امتیاز با ارزش خارج از خانه کسب کند. شاگردان گل‌محمدی باید از تمام عناصر هجومی خود استفاده کنند تا بتوانند دروازه حریفان را راحت با خطر مواجه کنند و حتی به گل هم برسند، نه اینکه در راه گلزنی عاجز باشند.

  پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره عملکرد مهاجمان این تیم گفت:حضور دیاباته در خط حمله موثر است و باید کمتر تعویض شود و اگر تا پایان بازی در میدان مسابقه حضور داشته باشد شرایط بهتری برای گلزنی پیدا می‌کند. خوشبختانه آسیب دیدگی عیسی آل کثیر هم برطرف شده و رفته رفته به فرم بهتری از آمادگی می‌رسد.

  کلهر درباره اینکه آیا بازیکنان پرسپولیس مشکل گلزنی دارند، اینطور به سوال پاسخ داد:گل‌محمدی نباید اینقدر زوج خط حمله‌اش را تغییر بدهد. دیاباته، آل کثیر، عبدی و عمری مهاجمان تخصصی هستند که باید بیشتر در کنار هم بازی کنند تا بتوانند موقعیت‌ها را به گل تبدیل کنند.

  وی در پایان با اشاره به حضور پریرا در پرسپولیس، خاطرنشان کرد:پرسپولیس از لحاظ بازیکن مشکلی ندارد و بهترین مهاجمان را در اختیار دارد. بالاخره پریرا باید چند بازی انجام بدهد تا کیفیتش مشخص شود و درباره او قضاوت کنیم تا در چه سطحی است. در حال حاضر نمی‌توان درباره کیفیت این بازیکن اظهار نظر کرد.

  بیشتر بخوانید:

  تکذیب شایعات پرسپولیس/ شاگردان گل محمدی امروز تمرین کردند
  یحیی به سیم آخر زد؛ تمرینات پرسپولیس تعطیل شد
  مشکل خرید پرسپولیس برای عقد قرارداد

  انتهای پیام/