“هیچ” نتیجه حضور اهداف پروازی در جام جهانی

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، تیم ملی اهداف پروازی ایران در مسابقات جهانی امارات شرکت کرد که در این مسابقات سهمیه المپیک نیز توزیع می‌شد.

کاروان ورزشی ایران در این دوره از مسابقات 10 تیرانداز داشت که هیچ کدام از آنها جواز حضور در فینال را کسب نکردند تا پرونده این مسابقات با “هیچ” برای ایران بسته شود. آمریکا با یک طلا و یک نقره عنوان قهرمانی را کسب کرد. آلمان نیز با یک طلا و یک برنز در رده دوم ایستاد.

تیراندازی ایران در حالی در این مسابقات آن هم با 10 ورزشکار شرکت کرده که اهداف پروازی ایران در آسیا هیچ وقت جایگاهی نداشته این در حالی است که فدراسیون مدت‌هاست با مشکلات مالی روبه‌روست و همین موضوع باعث شد تا اردوهای برون‌مرزی از جمله هانوفر و دورتموند برای ملی‌پوشان تفنگ و تپانچه لغو شود.

فدراسیون تیراندازی در حالی 10 ورزشکار را به جام جهانی اهداف پروازی اعزام کرده که به دلیل مشکلات مالی نتوانست تیم ملی تفنگ و تپانچه را به صورت کامل راهی مسابقات جهانی چین کند. با وجود اینکه تفنگ و تپانچه همیشه سهمیه المپیک داشته‌اند با این شرایط مالی، تیم تپانچه مردان اعزام نشد و تعدادی از ورزشکاران نیز به دلیل مشکلات مالی فدراسیون، شانس حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو را از دست دادند.

منبع: فارس