والورده: رئال در هر حالتی تیم بزرگی است

سرمربی بارسلونا از پیروزی برابر اینتر خوشحال است. او تاکید کرد که تیمش بازی بسیار سختی برابر رئال مادرید پیش رو دارد.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از مارکا:

بارسلونا در شبی که لیونل مسی را در ترکیب خود نداشت توانست در نوکمپ اینتر را با دو گل از پیش رو بر دارد تا با 9 امتیاز صعود خود را به دور بعد تا حدود زیادی نهایی و قطعی کند.

والورده، سرمربی بارسلونا بعد از بازی، گفت: امشب باید در غیاب مسی خوب ظاهر می شدیم. هدف اصلی ما جلوگیری از پیروز شدن اینتر بود. ما در بیشتر دقایق بازی توپ و میدان را در اختیار داشتیم. بعد از از دست دادن توپ خیلی سریع آن را به دست می آوردیم و به بازی سرعت می دادیم.

او ادامه داد: در چند دیدار در فصل جاری نتوانستیم خوب ظاهر شویم اما در حال‌ حاضر خوشبختانه همه چیز بهتر شده است. از عملکرد بازیکنان راضی هستم و با ارائه یک بازی خوب سه امتیاز این دیدار  را به دست آوردیم.

سرمربی بارسلونا به ال کلاسیکو اشاره کرد و گفت: در هفته جاری در دو بازی خود به پیروزی رسیده‌ایم اما همه این را می دانید که دیدار سوم بسیار از اهمیت بیشتری برخوردار است و آن ال کلاسیکو است. امیدوارم در این دیدار هم بهترین بازی خود را به نمایش گذاریم و به پیروزی برسیم. در ال کلاسیکو با حریف بسیار سختی مواجه خواهیم شد. رئال مادرید در هر حالتی تیم بزرگی است. بدون شک دیدار سختی پیش رو خواهیم داشت اما ما کاملا آماده هستیم.