والورده: مسی به یک هفته استراحت نیاز دارد

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، تارنمای خبری گل روز شنبه نوشت: در جریان دیدار بارسا مقابل یونایتد در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، مسی پس از برخورد آرنج اسمالینگ با صورت وی با چشم هایی متورم و بینی خون آلود برای دقایقی زمین بازی را ترک کرد.

کاپیتان کاتالان ها اگرچه تا پایان بازی در زمین باقی ماند و پیروزی یک بر صفر تیمش را جشن گرفت اما به احتمال زیاد در دیدار مقابل تیم قعرنشین اوئسکا در لالیگا استراحت خواهد کرد.

این در حالی است که «لوئیس سوآرز» زوج وی در خط حمله با وجود اینکه در دقایق پایانی بازی در اولدترافورد تقلا می کرد، به بازی فردا خواهد رسید و در سوی دیگر، بارسا «عثمان دمبله» را هم پس از سپری کردن دوره نقاهت مصدومیت همسترینگ در این مسابقه در اختیار خواهد داشت.

اسمالینگ که به خاطر این حرکت با جریمه داور نیز روبرو نشد، پس از پایان بازی تاکید کرد که برخورد با مسی تصادفی بوده و «خوزه مورینیو» سرمربی پیشین یونایتدها نیز علت این حادثه را «دستان بلند و کشیده» اسمالینگ عنوان کرد.

با این حال، والورده معتقد است برخورد مذکور به اندازه ای شدید بود که گویی او با یک قطار تصادف کرده و برای ریکاوری در آستانه دیدار برگشت مقابل یونایتد، دست کم به یک هفته استراحت نیاز دارد.

والورده در این خصوص اظهار داشت: احتمال استراحت دادن به مسی زیاد است؛ ضربه شدیدی به وی وارد شده و انگار قطار او را زیر گرفته است؛ بعد از بازی با او حرف زدم و احتمال در اختیار نداشتن وی برای دیدار بعدی زیاد است.

همچنین سرمربی آبی اناری ها در خصوص محرومیت در نظر گرفته شده برای «دیگو کاستا» مهاجم تیم اتلتیکو مادرید به دلیل اتفاقات رخ داده در جریان نبرد هفته گذشته این 2 تیم، اظهار داشت: محرومیت قابل توجهی است. فکر می کنم 4 جلسه آن برای حادثه ای که رخ داد، باشد و 4 جلسه دیگر برای اتفاقی متفاوت در نظر گرفته شده، چرا که در موردی مشابه که برای «جرارد پیکه» پیش آمده بود حداکثر جریمه چهار جلسه بود. از قوانین اطلاعی ندارم اما محرومیت هشت جلسه ای واقعا سنگین است.

فدراسیون فوتبال اسپانیا پنجشنبه هفته گذشته مهاجم اسپانیایی اتلتیکو را به دلیل اهانت به «گیل مانزانو» داور دیدار این تیم مقابل بارسلونا که در نهایت با پیروزی 2 بر صفر کاتالان ها خاتمه یافت، هشت جلسه از همراهی مادریدی ها محروم کرد.

منبع: ایرنا