واکنش رسانه‌های عربی به شکست پرسپولیس؛ باز هم ترس از آزادی

رسانه‌های عربی و قطری با وجود پیروزی الدحیل برابر تیم فوتبال پرسپولیس کار این تیم را در ورزشگاه آزادی سخت توصیف کردند.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت برابر الدحیل قطر با وجود این که عملکرد خوبی از  خود نشان داد اما موفق به گلزنی نشد و در نهایت با یک گل تن به شکست داد.

رسانه‌های عربی از پیروزی الدحیل را غیر مطمئن دانستند و از  کار سخت این تیم در ورزشگاه آزادی سخن به میان آوردند.

روزنامه الرای قطر با تیتر” پیروزی قاره‌ای جدید؛ پیروزی سخت و دیدار برگشت سخت‌تر می‌شود” نوشت: الدحیل ماموریت نخست را با موفقیت پشت سر گذاشت و باید خود را آماده بخش دوم این ماموریت کند. تیم ایرانی با آغاز نیمه دوم عملکرد بهتری از خود نشان داد. با این حال الدحیل چهار فرصت خوب گلزنی را از  دست داد.

در ادامه گزارش الرای آمده است: الدحیل با یک گل بسنده کرد تا پیروزی سخت و غیر مطمئن را به دست آورد. با توجه به این که بازی برگشت در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود  کار الدحیل سخت است و این تیم باید تلاش غیر عادی و بیشتری از  خود نشان دهد.

سایت عربی کوره نیز با تیتر” پیروزی سخت و نگران کننده” نوشت: الدحیل با وجود این که توانست تیم فوتبال پرسپولیس را شکست دهد اما این پیروزی نگران کننده و غیر مطمئن است و کار تیم قطری در دیدار برگشت سخت‌تر خواهد شد چرا که بازی در ورزشگاه پر از تماشاگر برگزار می‌شود. پرسپولیس با وجود این که شروع بدی داشت اما رفته رفته بهتر شد و توانست بازی خوبی را در نیمه دوم به نمایش گذارد. این تیم فرصت‌هایی را ایجاد کرد اما موفق به گلزنی نشد تا همه چیز به دیدار برگشت کشیده شود.

روزنامه استاد الدوحه با تیتر” نهمین پیروزی پیاپی و بدون توقف” نوشت: الدحیل یک دستاورد بزرگ قاره‌ای به دست آورد و توانست نهمین پیروزی پیاپی خود را به دست آورد. این تیم پرسپولیس را با یک گل از پیش رو برداشت تا امید زیادی برای صعود به دور بعد داشته باشد. الدحیل شروع خوبی در این دیدار داشت و توانست زود به گل برسد اما بعد از گلزنی این تیم افت کرد و نماینده ایران توانست فرصت‌های خوبی را خلق کند. تیم‌های قطری عرصه را بر تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا تنگ کردند و بعد از  پیروزی السد برابر استقلال نوبت به پیروزی الدحیل رسید.

سایت دات امارات هم با تیتر ” پیروزی نگران کننده و غیر مطمئن” نوشت: الدحیل توانست با یک گل پرسپولیس را در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شکست دهد اما این پیروزی با توجه به این که بازی برگشت در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود نگران کننده و غیر مطمئن است.