واکنش‌ها به عملکرد اولین داور زن در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی اروپا

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه،  استفانی فراپارت که شب گذشته (چهارشنبه) تقابل تیم‌های لیورپول و چلسی در دیدار سوپرجام اروپا را در ورزشگاه وُدافون آره‌نا شهر استانبول سوت زد تا تبدیل به اولین داور زنی شود که یک بازی معتبر باشگاهی اروپا را قضاوت کرده است، عملکردش مورد تمجید رسانه‌های معتبر جهان قرار گرفت.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پس از این بازی در تمجید از داور فرانسوی این بازی گفت:  پس از بازی به داور گفتم که اگر بازیکنان من هم عملکردی به مانند داوری شما داشتند، ما باید 6 بر صفر برنده می‌شدیم. به اعتقاد من تیم داروی فوق‌العاده عمل کرد. به فراپارت البته گفتم که از تصمیمش برای اعلام پنالتی به سود چلسی دلخور هستم، چون مطمئن نیستم که پنالتی درست بوده باشد اما دیگر مهم نیست.

جو کول، هافبک پیشین چلسی و تیم ملی انگلیس نیز در گفت‌وگو شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» اظهار داشت: به نظرم فراپارت در این بازیِ سخت، فوق‌العاده عمل کرد و تصمیمات درستی گرفت. او بازی را به خوبی کنترل کرد.

گلن هادل، هافبک پیشین چلسی و تیم ملی انگلیس هم گفت: بازی به وقت‌های اضافه رفت و استفانی فراپارت  نیز همپای بازیکنان دوید. سرعت فوتبال مردان بالاتر از فوتبال زنان است، اما داور کارش را فوق‌العاده انجام داد.

منبع: تسنیم