واکنش اسپالتی بعد از تساوی ناامید کننده در خانه

سرمربی اینتر از کسب تساوی در دیدار برابر تورینو ناراحت است و به انتقاد از سبک بازی تیمش پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از مدیاست، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته دوم رقابت‌های سری A، اینتر از تورینو پذیرایی کرد که این دیدار در نهایت برنده نداشت و بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

اینتر که هفته پیش تن به شکست داده بود این بار هم امتیاز از دست داد و با تساوی دو بر دو برابر تورینو متوقف شد تا از مدعیان کسب عنوان قهرمانی عقب بیفتد.

اینتر در این دیدار با دو گل پریشیچ و استفان دیفری پیش افتاد اما در ادامه دو گل دریافت کرد تا این بازی برنده نداشته باشد.

طبیعی است که لوچانو اسپالتی از این نتیجه‌ای که تیمش به دست آورده ناراحت باشد. او در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: اصلا آسان نیست که آن چه را اتفاق افتاد شرح داد. ما پیروزی را به آسانی از دست دادیم. توپ را به خوبی به گردش درنیاوردیم. هیچ تفسیری درباره دلیل این تساوی ناامید کننده ندارم.

او ادامه‌ داد: تورینو برای رسیدن به تساوی فشار زیادی آورد و ما نتوانستیم این فشار را اداره کنیم. هفته قبل هم نتوانستیم عملکرد خوبی برابر ساسولو از خود نشان دهیم. در بازی امشب شروع خوبی داشتیم و دو گل به ثمر رساندیم اما متاسفانه پایان بدی برای ما رقم خورد و به راحتی پیروزی را از دست دادیم.

اسپالتی به انتقاد از رسانه‌ها هم پرداخت و گفت‌: برای من خوب است که بگوید اینتر رقیب یوونتوس برای قهرمانی است اما  باید در درجه نخست با تیم‌های رم، ناپولی و لاتزیو رقابت کنیم. من باید بگویم که با هیچ تیمی رقابت نمی‌کنیم و تنها به بازی خود فکر می‌کنیم اما این بدین معنا نیست که به توانایی‌های تیم خود ایمان ندارم.