واکنش درویش به اظهارات نکونام: این حرف‌ها بچه‌بازی است

مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به اینکه سرمربی استقلال در مورد پرسپولیس صحبت کرده است و آیا باشگاه پرسپولیس قصد ندارد یک ‌بار جلوی این اتفاق را بگیرد؟ گفت: این حرف‌ها بچه‌بازی است.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛ رضا درویش پس از مدیرعامل پرسپولیس پس از پیروزی این تیم مقابل ملوان در هفته بیست و سوم لیگ برتر گفت: خدا کمک کرد، زحمات بچه‌ها به بار نشست و این بازی را برنده شدیم. تیم ملوان نشان داد بی‌جهت نیست در این رده جدول قرار دارد. پرتلاش ظاهر شد و تیم بسیار خوبی است. به مردم انزلی، مربیان و بازیکنان خوب انزلی تبریک می‌گویم.

او ادامه داد: ما هفت فینال داریم و فرق ندارد تیم مقابلمان چه تیمی باشد. اگر بناست قهرمان شویم باید همه بازی‌ها را برنده شویم. امروز یکی را بردیم و امیدوارم مابقی را همین نتیجه را به دست بیاوریم.

او در واکنش به اینکه سرمربی استقلال در مورد پرسپولیس صحبت کرده است و آیا باشگاه پرسپولیس قصد ندارد یک ‌بار جلوی این اتفاق را بگیرد، گفت: این حرف‌ها بچه‌بازی است. حاشیه فوتبال ما را مشکل ایجاد کرده است.

درویش در واکنش به اینکه استقلالی‌ها گفته‌اند «نمی‌گذارند ما قهرمان شویم،» گفت: این را باید از آنها بپرسید.

مدیرعامل پرسپولی در مورد واگذاری این باشگاه اظهار کرد: آخرین صحبتی که با خصوصی‌سازی و وزارت اقتصاد داشتم، این بود که به صورت کنسرسیوم پنج بانک اعلام آمادگی کردند و برای روز یکشنبه اعلام آمادگی می‌شود که ثبت نام کنند. فکر کنم سوم اردیبهشت کار ثبتی واگذاری انجام می‌شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس بدهی ندارد و فقط بحث واگذاری است؟ گفت: بله! از نظر بدهی مشکلی نداریم. اگر بود از طریق AFC، فیفا یا کمیته مجوز حرفه‌ای اعلام می‌شد. بدهی‌هایی که داشتیم تا قبل از یازدهم پرداخت کردیم.

درویش در مورد بدهی یحیی گل‌محمدی سرمربی سابق این تیم بیان کرد: یکی از اقساط را به ایشان بدهکار هستیم. پریروز با او صحبت کردم که محبت کرد و با توجه به اینکه تیم از نظر مالی در تنگناست قبول کرد چند روز به تعویق بیفتد.

انتهای پیام/