واکنش کاسیاس به بحران رئال مادرید

دروازه بان اسپانیایی درباره وضعیت بد رئال مادرید صحبت کرد.

به‌ گزارش شبکه لحظه ‌و ‌به نقل از آس:

ایکر کاسیاس از طریق توییتر خود به چند سوال در رابطه با فوتبال پاسخ داد. دروازه‌بان پورتو، در مورد بازنشستگی در پرتغال، بازگشت به تیم‌ ‌ملی اسپانیا، بحران رئال مادرید و دیگر مسائل صحبت کرد.

دروازه‌بان اسپانیایی در مورد بهتر بودن یان اوبلاک یا مارک آندره تراشتگن گفت‌: اگر در سطح جهانی وضعیت این دو دروازه‌بان بررسی شود، آن‌ها بهترین‌های این رشته هستند. اوبلاک و تراشتگن در حال  سپری کردن دوران شیرین خود هستند. این دوران برای آن‌ها خیلی طولانی شده است.

کاسیاس درباره پایان یافتن دوران ورزشی‌اش در پورتو اظهار کرد: دوست دارم این اتفاق در این تیم رخ دهد. از زندگی در این شهر خوشحال هستم. این باشگاه با آغوش باز من را پذیرفته است.

دروازه‌بان پورتو در رابطه با بازگشت به تیم‌ ‌ملی گفت‌: دوست دارم  به تیم‌ ‌ملی بر گردم. می‌دانم که لوییس انریکه ایده‌های جدیدی برای دوران جدید لاروخا دارد اما من مشتاق بازگشت به تیم‌ ‌ملی هستم.

دروازه‌بان اسپانیایی در ادامه‌ به VAR اشاره کرد و گفت‌: استفاده از این فن‌آوری در فوتبال خوب است اما نیاز به بهتر شدن دارد. VAR یک گام مثبت به حساب می‌آید.

رئال مادرید در حال‌ حاضر در بحران به سر می‌برد. دروازه‌بان پیشین سفیدپوشان در این باره اظهار کرد:‌ باید آرامش خود را حفظ کنند. فصل تازه شروع شده است. هواداران رئال مادرید انتظار زیادی از تیم دارند. با این حال شرایط تیم را درک می‌کنند. تغییرات زیادی در تیم وجود داشته است.

کاسیاس در مورد بهترین دوران خود گفت‌: سال هشتم حضور در رئال مادرید بهترین دورانم در این تیم بود.

دروازه‌بان اسپانیایی در پایان به انتخاب دروازه‌بان‌ها اشاره کرد و گفت‌: دوست دارم سرمربی برای هر بازی یک دروازه‌بان انتخاب کند مانند دیگر بازیکنانی که به میدان می‌روند. باید رقابت ایجاد کرد تا هیچ بازیکنی احساس راحتی نکند. همه بازیکنان برای تیم مهم هستند.