وفایی: ماشین و موتور آمبولانس در ورزشگاه حضور داشتند/ زمین خوردن در ذات دوچرخه‌سواری است

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، محمود وفایی در مورد وضعیت مصدومیت محمد دانشور که شب گذشته در جریان برگزاری مسابقات لیگ دچار حادثه شد، اظهار داشت: آخرین گزارشی که دریافت کردم این بود که او از بیمارستان ترخیص شده و قرار است پزشکان فدراسیون پزشکی ورزشی هم معایناتی روی کتف او انجام دهند تا وضعیت نهایی مشخص شود.

وی ادامه داد: ظاهراً ترقوه او ترک برداشته و فعلاً با آتل بسته شده است تا ببینیم چه شرایطی پیش می‌آید. 

مسئول سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه‌سواری در مورد نحوه مصدومیت او گفت: زمین خوردن در ذات ورزش دوچرخه ‌سواری است و نمی‌توان منکر این قضیه شد. همیشه و در هر مسابقه‌ای هم از این دست اتفاقات می‌افتد. در رقابت شب گذشته هم خود او زمین خورد.

وفایی در مورد اینکه دانشور گفته است باد زیاد و شرایط خاکی پیست باعث مصدومیت شده است، گفت: پیست ما روباز است و امکانات آن هم به همان سال احداث ورزشگاه آزادی یعنی 1353 باز می‌گردد، اما وزش باد خارج از استاندارد نبوده که بخواهد خللی را در مسابقه ایجاد کند.

وی در مورد اینکه گفته شده آمبولانسی در ورزشگاه حضور نداشته است، گفت: این کم لطفی و بی‌انصافی دوستان است. با این صحبت‌ها نباید زحمات اورژانس را نادیده بگیریم. شب گذشته هم ماشین و هم موتور آمبولانس در ورزشگاه حضور داشت. خود ما اصلاً اجازه نمی‌دهیم بدون حضور آمبولانس استارت مسابقات زده شود. بعید می‌دانم دانشور چنین صحبت‌هایی کرده باشد و شاید اطرافیان او چنین چیزی را به وی گفته‌اند که اصلا درست نیست.

منبع: فارس