وقتی برند استقلال خرج یک مربی خانه نشین شد

 مدیران استقلال پیش از اینکه حضور این مربی در استقلال قطعی شود این برنامه را برای وی ترتیب دادند و در کمال ناباوری صبحت های او را از کانال رسمی باشگاه استقلال منتشر کردند

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛ تصمیم مدیران باشگاه استقلال برای برگزاری نشست خبری یکی از گزینه‌های مربیگری این تیم برای فصل آینده و پوشش خبری و تصویری این رویداد توسط رسانه رسمی باشگاه با واکنش تند منتقدان و هواداران این باشگاه رو به رو شد.

پس از آنکه تصاویر ملاقات رامون لوپز با حجت کریمی در کانال رسمی باشگاه استقلال منتشر شد کمتر کسی تصور می‌کرد بعد از ملاقات کوتاه سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال با این مربی، مدیران باشگاه استقلال برای وی نشست خبری رسمی برگزار کنند.

اما مدیران استقلال که این روزها به شدت زیر فشار انتقادات هواداران و رسانه‌های خبری قرار دادند در یک اقدام غیر حرفه‌ای لوپز را در ساختمان باشگاه مقابل خبرنگاران قرار دادند تا پاسخگوی سوالات آنها باشد، در حالی که چنین اتفاقی در دنیای فوتبال عرف نیست و تنها در شرایطی برای یک سرمربی نشست خبری برگزار می‌شود که قرارداد او به صورت رسمی امضا شده باشد.

ولی مدیران استقلال پیش از اینکه حضور این مربی در استقلال قطعی شود این برنامه را برای وی ترتیب دادند و در کمال ناباوری صبحت های او را از کانال رسمی باشگاه استقلال منتشر کردند تا به صورت رایگان این مربی بدون کوچکترین خدماتی از برند استقلال بهره مند شوند.

حالا باید از مدیران سازمان خصوصی سازی و متولیان دستگاه ورزش این سوال را پرسید آیا مدیران این باشگاه که با بودجه دولتی اداره می‌شود مجوز لازم برای این اقدام غیر اصولی و غیر حرفه‌ای را داشتند یا اینکه این اقدام صرفا برای خروج مدیریت استقلال از زیر فشار منتقدان صورت گرفته است؟!

آیا حجت کریمی که بارها در اظهارات خود از رعایت اصول و قواعد حرفه‌ای و حفظ شان باشگاه استقلال سخن گفته بود پاسخ روشنی برای این رفتار خواهد داشت یا اینکه صرفا برای رهایی از بند انتقادات این سناریوی تبلیغاتی را به راه انداخت تا ذهن هواداران را از موضوع اصلی و عملکرد ضعیف خود دور کند؟