وقتی قطری‌ها تیم ملی را فدای لیگ قهرمانان می‌کنند!

قطری‌ها قصد دارند که در دیدار دوستانه تیم ملی کشورشان برابر فلسطین به بازیکنان السد و الدحیل استراحت دهند تا آنها در اختیار باشگاه های خود قرار گیرند و خود را آماده دیدار برابر پرسپولیس و استقلال کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از  الرای، تیم‌های الدحیل و السد دو نماینده قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستند و جالب این که هر دو تیم در این مرحله با تیم های ایرانی رقابت  دارند. السد توانست در ورزشگاه آزادی با نتیجه‌ سه بر یک تیم فوتبال استقلال را از پیش رو بر دارد و از  طرف دیگر الدحیل هم در قطر با یک گل پرسپولیس را از  پیش رو برداشت.

لیگ قطر مانند دیگر لیگ‌های معتبر در این چند روز به خاطر بازی‌های  ملی تعطیل است. قطری‌ها برای حضور قدرتمندانه نمایندگان خود در لیگ قهرمانان آسیا دست به اقدام جالبی خواهند زد.

قرار است که در دیدار دوستانه تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر برابر فلسطین از ملی پوشان الدحیل و السد استفاده نشود تا آنها در اختیار باشگاه‌های خود قرار گیرند و با آمادگی بیشتری در لیگ قهرمانان آسیا به میدان بروند.

روزنامه الرای قطر با تیتر” لیگ قهرمانان آسیا مهم‌تر از  دیدار دوستانه برابر فلسطین است” نوشت: که باید در دیدار دوستانه برابر فلسطین به بازیکنان السد و الدحیل استراحت داده شود، چرا که در شرایط کنونی لیگ قهرمانان آسیا و مصلحت باشگاه مهم تر از تیم‌ ‌ملی است.