پاسخ جنجالی برانکو به خبرنگار لحظه

سرمربی پرسپولیس با کنایه به پایان قرارداد کارلوس کی روش و تیم ملی گفت:نمی دانم سرمربی جدید تیم ملی کیست!
برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پیش از دیدار پرسپولیس و نساجی گفت:اگر کسی استحقاق یک خداحافظی بسیار باشکوه از فوتبال ملی را داشته باشد سید جلال حسینی است.

سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنکار شبکه لحظه در مورد خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی گفت: هر کسی سبک خاص خودش را دارد.
من نمی‌دانم سرمربی حال حاضر تیم ملی کیست و فدراسیون چه تصمیمی خواهد گرفت. اما زمان من علی دایی، سهراب بختیاری‌زاده و یحیی گل‌محمدی بودند . بازیکنانی که تلاش زیادی انجام داده بودند این استحقاق را داشتند که در جام‌جهانی در فوتبال خداحافظی کنند. خیلی ها از من انتقاد می‌کردند چرا علی دایی چرا گل‌محمدی و چرا سهراب بختیاری زاده را به تیم ملی دعوت می‌کردم. من افتخار می‌کنم مربی این نسل بودم.

برانکو گفت: حق سید جلال خداحافظی باشکوه است

برانکو هم‌چنین اضافه کرد: این که در زمان من بازیکنانی چون علی دایی، سهراب بختیاری‌زاده و یحیی گل‌محمدی به جام جهانی آمدند قدردانی من نسبت به آن‌ها بود. به خاطر این که تلاش زیادی برای تیم ملی انجام داده بودند. آن‌ها همه چیزشان را در اختیار فوتبال قرار داده بودند و دلم می‌خواست به بهترین و زیباترین نحو فوتبال ملی‌شان را به پایان ببرند.
شاید شما یادتان نیاید اما خیلی‌ها به انتخاب‌های من انتقاد داشتند که چرا گل‌محمدی، دایی و بختیاری‌زاده را به تیم ملی دعوت می‌کنم اما خوشحالم مربی آن نسل بودم. در آن زمان ما نتایج بسیار خوبی با تیم ملی ایران کسب کردیم.
نیاز به گفتن نیست که بگویم در بوسان قهرمان شدیم. علی دایی هم عضو همان تیم ما بود اما به خاطر مشکلات بیماری پدرش به تهران بازگشت. در ادامه هم به مقام سومی آسیا رسیدیم و در رقابت با حریفان قدر به جام جهانی رسیدیم. فکر می‌کنم در رنکینگ فیفا هم مقام هفدهم را داشتیم. قبلا هم گفته‌ام هم من افتخار می‌کنم و هم فوتبال ایران باید به این بازیکنان که بعد از فوتبال‌شان مربی شدند، افتخار کند. رحمان رضایی و مهدی مهدوی کیا هم در حال کار هستند. وحید هاشمیان هم همین طور است. علی دایی اگر می‌خواست می‌توانست رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا شود.
سید جلال حسینی هم ببینید چگونه بازی می‌کند. آن طوری که او بازی می‌کند خیلی می‌تواند به تیم ملی کمک کند. او رکورددار بیش‌ترین قهرمانی در لیگ ایران است.اگر کسی استحقاق یک خداحافظی بسیار باشکوه از فوتبال ملی را داشته باشد، قبلا از همه سید جلال حسینی است .