پاسخ قلعه‌نویی به شایعه حضورش در استقلال و خرید امید ابراهیمی برای سپاهان!

به گزارش خبرنگار فوتبالی شبکه لحظه؛ این روزها امیر قلعه نویی یکی از منتقدین درجه یک کمیته انضباطی و احکام آن است چرا که به اعتقاد سرمربی سپاهان احکامی که در این کمیته داده می شود قانونی نیست.

امیرقلعه‌نویی، سرمربی تیم سپاهان اصفهان در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی مردم و ورزش درباره وضعیت تیمش و همچنین لیگ نوزدهم صحبت کرد. او در اعتراض به حکم محرومیت یک جلسه ای خود اینگونه توضیح می دهد:« این حکم برای من جای تعجب دارد. آقای حسن‌زاده شما خودت و خانواده‌ات را بگذار به جای خانواده من که چقدر من فحش خوردم. چرا من باید یک جلسه محروم و جریمه مالی شوم؟ در آیین‌نامه انضباطی آمده قبل از صدور رای، فرد مورد حکم باید دفاعیه داشته باشد که به غیر از این حکم، هیچ حکم دیگری را لحاظ نکرده است. آقای حسن‌زاده اگر حب و بغضی نسبت به من داری سر تیم من خالی نکن! فصل گذشته سیاوش یزدانی صحبت‌هایی مطرح کرد که به سرعت به خاطر آنها محروم شد اما این سرعت صدور حکم برای تیم‌های دیگر اتفاق نیفتاد».

هرچند بسیاری عقیده دارند کمیته انضباطی درخصوص قلعه نویی مماشات کرده و پیرامون تهمت هایی که او درباره قهرمان لیگ و مهندسی آن زده بازخواست نشد.

همچنین سرمربی سپاهان خبر مذاکره با امید نورافکن و امید ابراهیمی را به صورت ضمنی تایید کرد اما امضای قرارداد با این بازیکنان را به روزهای آتی موکول کرد:« هر کسی دوست دارد این بازیکنان را داشته باشد. امید نورافکن از نوجوانی و امید ابراهیمی هم در سال‌های دور شاگرد من بوده‌اند. انتقال این دو بازیکن اگر نهایی شد اعلام می‌کنیم اما هنوز هیچ چیزی قطعی نشده است».

در پایان قلعه نویی خبر مذاکره با استقلال پیش از حضور استراماجونی را به صورت قطعی رد کرد:« اصلا چنین چیزی نبوده. من استقلال را دوست دارم اما در سپاهان راحت هستم. از مردم سپاهان و تیم سپاهان تشکر می‌کنم که شرایط را برای من فراهم کردند اگر هم مساله‌ای بوده من دوست داشتم در سپاهان بمانم چون قرار است دانه‌هایی که در سپاهان کاشتم را برداشت کنم».