پاسخ منفی مودریچ به پیشنهاد وسوسه برانگیز الهلال

ستاره کروات تیم فوتبال رئال مادرید به پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی باشگاه الهلال پاسخ منفی داد.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛ تیم‌های عربستانی این هفته‌ها با شروع فصل و نقل و انتقالات تبدیل به باشگاه‌های خبرسازی در دنیای فوتبال شده‌اند و هر روز خبر تازه‌ای از پیشنهاد نجومی باشگاه‌های این کشور به ستاره‌های فوتبال دنیا منتشر می‎‌شود.

لوکا مودریچ ، ستاره رئال مادرید یکی از ستا‎ره‌هایی که مورد توجه باشگاه الهلال قرار گرفته و آبی‌های شهر ریاض پس از ناکامی در جذب لیونل مسی، با یک پیشنهاد نجومی قصد به خدمت گرفتن مرد کروات را دارند.

با این حال به گفته جانلوکا دی مارتزیو، روزنامه‌نگار مشهور ایتالیایی، مودریچ پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی الهلال را رد کرده است.

الهلال امیدوار بود تا بتواند کاپیتان تیم ملی کرواسی را برای بازی در لیگی که پر از ستاره‌هایی مانند کریم بنزما و کریستیانو رونالدو است، جذب کند اما او مودریچ قراردادش را تا یک سال دیگر با رئال تمدید کرده و سال آینده هم در سانتیاگو برنابئو بازی خواهد کرد.

روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی اینتر که به صورت قرضی در چلسی بازی می‌کند، دیگر هدف الهلال بود که او هم پیشنهاد پرافتخارترین تیم آسیا را رده کرده و امیدوار است که دوباره به اینتر برگردد.

با این حال باشگاه‌های عربستانی به تلاش برای جذب ستاره‌ها ادامه می‌دهند و به نظر می‌رسد الهلال پس از اینکه مودریچ و لوکاکو پیشنهادش را رد کردند، به حکیم زیاش ستاره مراکشی چلسی نزدیک شده است.

انتهای پیام/