پایان صحبت از تیام، حسینی، ابراهیمی و جپارف در استقلال

مربی استقلال می‌گوید دیگر بابت جدا شدن ستاره‌های این تیم گلایه‌ای از سوی او و همکارانش بیان نخواهد شد.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از ایسنا:

بیژن طاهری مربی تیم فوتبال استقلال درباره دیدار این تیم با سپاهان که با شکست یک گله آبی‌ها همراه بود، گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم.   در 15 دقیقه اول دیدید که توپ به حسینی نرسید و ما به او پاس رو به عقب می دادیم تا او در جریان بازی باشد. در نیمه اول متاسفانه از موقعیت‌ها استفاده نکردیم. بعد از مصدومیت کریمی، سپاهان سعی کرد بازی را کنترل کند اما ما باز هم در هر دو نیمه نمایش خوبی داشتیم و می‌توانستیم به گل برسیم که دیرک دروازه و برخی اتفاقات داوری مانع از این موضوع شد.

وی ادامه داد: حق استقلال برابر سپاهان باخت نبود و هواداران دیدند که تیم ما پیشرفت کرده و فوتبال خوبی بازی می کنیم. اصلا نباید به باخت این بازی توجه کرد اما من می‌خواهم واقعیت را بگویم. ما 3 بازی بیرون خانه را پشت سر هم بردیم و آماده بودیم و روحیه داشتیم و اکنون نیز شرایط بسیار خوبی داریم. برابر سپاهان متاسفانه در یک لحظه غفلت کردیم و یک گل خوردیم و در ادامه نیز سپاهان با وقت کشی و کنترل بازی مانع از جبران نتیجه شد.

طاهری در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد: دیگر در تیم ما کسی از نبود بازیکنان صحبت نمی‌کند و اگر گله‌ای داشتیم، مربوط به اوایل فصل بود. ما درباره جدا شدن بازیکنان دیگر صحبت نمی‌کنیم زیرا جانشین خوبی برای آنها درست کردیم و بازیکنانی را آماده می‌کنیم که برای خود استقلال هستند و برای خودمان می‌مانند. روند خوبی داریم و روز به روز بهتر و آماده‌تر می‌شویم. 20 بازی تا پایان فصل فرصت داریم و هواداران به این استقلال خوش بین باشند. تیم‌ها نوسان دارند و ما بازی های اصلی و سخت را انجام دادیم. البته در لیگ بازی آسان نداریم اما مطمئن باشید بهتر و بهتر می‌شویم و امیدوارم هواداران به حمایت خود ادامه دهند.

مربی استقلال در ادامه درباره دیدار با سایپا در جام حذفی اضافه کرد: بازی قبلی با سایپا سخت بود و این تیم از سپاهان بیشتر ما را اذیت کرد. قدرت سایپا را در دیدار با پرسپولیس و در دیدار با ما دیدید. بازی بسیار سختی در جام حذفی داریم اما می‌خواهیم برنده باشیم. مدافع عنوان قهرمانی هستیم و صد درصد جام حذفی را می خواهیم. سال گذشته نیز با شفر به قهرمانی رسیدیم و امسال نیز امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

طاهری در پایان صحبت های خود خطاب به هواداران گفت: هواداران سرمایه واقعی باشگاه هستند و نسل به نسل از این تیم حمایت کردند و می‌خواهیم دل مردم شاد شود. برابر سپاهان در روز بارانی برای ما سنگ تمام گذشتند و استقبال و حمایت بسیار خوبی داشتند و ما قدردان همه آنها هستیم و هواداران مطمئن باشند برای شادی آنها می‌جنگیم.