منافی: پرسپولیس برابر الدحیل خوب بازی کرد/ نیمکت نشینان در حد آسیا نیستند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید نیمکت نشینان این تیم در حد آسیا نیستند.

جواد منافی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شکست پرسپولیس برابر الدحیل اظهار کرد: فکر می‌کنم که بازی خوبی را از پرسپولیس در این دیدار شاهد بودیم. آن طوری که الدحیل را بزرگ کرده بودند واقعا تیم قدرتمندی نبود. البته نسبت به یک تیم قطری قدرت خوبی داشت اما آن طور که دائم می گفتند این تیم بزرگ است این گونه نبود و ما عملکرد خاصی از بازیکنانش ندیدیم.

وی افزود: هم پرسپولیس و هم الدحیل فرصت‌های خوب گلزنی داشتند. البته فکر می‌کنم برانکو روی نقاط ضعف حریف به خوبی کار کرده بود و روی یکی، دو صحنه فرصت گلزنی برای پرسپولیس ایجاد شد. باید قبول کنیم که باخت یک بر صفر به الدحیل در قطر نتیجه‌ بدی نمی‌تواند باشد. البته اگر گل مساوی را زده بودیم شرایط خیلی بهتر می‌شد  ولی این اتفاق رخ نداد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: من فکر می‌کنم نیمکت پرسپولیس واقعا دست برانکو را بسته است. پرسپولیس فقط ۱۲ بازیکن دارد که می‌توانند در آسیا بازی کنند و سایر بازیکنان نیمکت نشین این تیم در حد آسیا نیستند. در بازی برگشت هم که سیامک نعمتی را در اختیار نخواهیم داشت که کار را سخت می‌کند. باید برای بازی برگشت طوری برنامه‌ریزی شود که تیم ابتدا دروازه‌ حریف را باز کند و در ادامه‌ دروازه‌ خود را بسته نگه دارد تا شانس صعود داشته باشیم.

منافی  در پایان با بیان این که مدافعان پرسپولیس باید دقت بیشتری در ارسال‌ها داشته باشند، گفت‌: هم محمد انصاری و هم حسین ماهینی در ارسال‌هایشان خوب عمل نمی‌کنند و می‌بینیم که مشکلاتی در این زمینه  وجود دارد. اگر این دو بازیکن که به خوبی پیش می‌روند به عقب برمی‌گردند روی ارسال‌های خود کار کنند تیم می‌تواند فرصت گل بیشتری را به دست بیاورد.