پرویز هادی: مزد زحماتم را گرفتم

پرویز هادی گفت: با توجه به تمرینات سختی که در این چند ماه پشت سر گذاشتم خدا را شکر مزد زحماتم را با کسب یک مدال جهانی گرفتم.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از ایسنا :
ملی‌پوش سنگین وزن کشتی آزاد پس از کسب مدال برنز جهان اظهار کرد: خوشحالم که توانستم به مدال جهانی برسم و از این بابت که زحماتم در این چند مدت نتیجه داد خدا را شکر می کنم.
وی ادامه داد: البته قدردان زحمت های رسول خادم هم هستم، چراکه وی باعث شد بار دیگر به تیم ملی بازگردم و بتوانم در رقابت های جهانی به روی سکو بروم.
دارنده مدال طلای بازی های آسیایی گفت: البته در این مدت کار برای من بسیار دشوار بود چراکه من رقیبان خوبی داشتم اما توانستم در رقابت های انتخابی موفق باشم و رسول خادم بار دیگر به من اعتماد کرد.
وی تصریح کرد: پس از بازی های آسیایی تمرینات خود را ادامه دادم چراکه می دانستم میدان جهانی با حضور بزرگانی همچون آکگول ترک و پتریاشویلی گرجستانی بسیار سخت خواهد بود، اما خدا را شکر بدنم جواب داد و توانستم مزد زحمات خود و کادر فنی را با کسب مدال مدال برنز در این رقابت ها بگیرم.
هادی در مورد نحوه مبارزات خود افزود: ما با برنامه پیش رفتیم اما امسال بسیار قرعه ها برای کشتی گیران از جمله من سخت بود، شاید قبل از اینکه من به روی تشک بروم با این قرعه کسی شانس مدال را هم برای من متصور نبود اما من به جز دیدار اول خود سه دیدار بسیار سخت را مقابل سعیداف دارنده مدال برنز المپیک، طاها آکگول دارنده مدال طلای المپیک و جهان و گنو پتریاشویلی مدافع عنوان قهرمانی و دارنده مدال برنز المپیک برگزار کردم و فکر می کنم که همه چیز خوب پیش می رفت اما در یک اشتباه عقب افتادم و فشاری که به علت برگزاری چندین مسابقه سنگین روی من بود نگذاشت که این عقب افتادگی را به سرعت جبران کنم و راهی دیدار رده بندی شدم. اما در آنجا کشتی گیر روس را با اختلاف امتیاز بالا مغلوب کردم و به مدال برنز رسیدم.
هادی در مورد نحوه قرعه های سنگین وزن گفت: بهترین های کشتی جهان در گروه من بودند و آن طرف حریف چینی که من به راحتی در بازی های آسیایی از پیش رو برداشتم راهی دیدار فینال شد و این نشان می داد که مدال برنز من در این وزن کمتر از نقره نبود.
قهرمان آسیا خاطرنشان کرد: با کشتی هایی که در مجارستان گرفتم به این نتیجه رسیدم که هنوز هم می توانم برای تیم ملی افتخارآفرین باشم و قطعا با تمرینات بیشتر به هدف اصلی ام که موفقیت در المپیک ۲۰۲۰ توکیو است خواهم رسید.
دارنده مدال برنز جهان با اشاره به اینکه خادم زندگی خود را وقف کشتی کرده است و برخی انتقادات منصفانه نیست و ما با برنامه تمرین کردیم، خاطرنشان کرد: اگر فدراسیون کشتی از نظر مالی با این شرایط مواجه نمی‌شد و تیم یکی دو تورنمنت خوب را تجربه می‌کرد و کشتی گیرانی مثل حسن یزدانی، عزت الله اکبری یا باقر یخکشی  قبل از جهانی به یک تورنمنت معتبر می رفتند و آنجا می‌باختند و در تورنمنت اشتباه می‌کردند مهم نبود. لغو تورنمنت‌ها و همچنین قرعه‌های سخت خیلی روی نتیجه‌ای که گرفتیم تاثیرگذار بود. اگر قرعه‌ها مثل همیشه و طبیعی بود، روی سکو می‌رفتیم و بنظرم اگر این تیم مورد حمایت قرار بگیرد نگرانی بابت المپیک نیست.