پیروزی نادال و ویلیامز در روز نخست تنیس اپن آمریکا

با شروع مسابقات تنیس اپن آمریکا بامداد امروز (سه‌شنبه) رافائل نادال و سرنا ویلیامز حریفان خود را در دور اول شکست دادند و به دور دوم صعود کردند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، در حالی  که دور اول بازی‌های اپن آمریکا از روز گذشته (دوشنبه) آغاز شده است، بامداد امروز در مهم‌ترین مسابقات  رافائل نادال، تنیسور شماره یک جهان، داوید فرر اسپانیایی را با نتیجه‌ یک بر صفر شکست داد. این بازی با کناره‌گیری فرر تنها در دو ست برگزار شد و ست دوم ناتمام باقی ماند. به ‌این‌ ترتیب نادال به دور دوم صعود کرد.

در دیگر بازی‌های مهم دور اول مردان بامداد امروز خوان دل پوتروی آرژانتینی و دومینیک تیم از اتریش حریفان خود را شکست دادند و راهی دور دوم این مسابقات شدند.

عصر دیروز نیز استن واورینکا و اندی ماری با شکست دادن حریفان خود به دور دوم صعود کردند.

در مسابقات زنان بامداد امروز سرنا ویلیامز حریف لهستانی خود ماگدالینت از لهستان را با نتیجه‌ ۲ بر صفر شکست داد تا به دور دوم صعود کند. عصر دیروز در یکی از مهم‌ترین مسابقات سیمونا هالپ، تنیسور شماره یک جهان مقابل کانه پی از استونی با نتیجه‌ ۲ بر صفر شکست خورد و از ادامه‌ مسابقات باز ماند.

امشب در ادامه‌ بازی‌های دور اول اپن آمریکا، الکساندر زورف و نواک جوکوویچ به مصاف حریفان خود در دور اول می‌روند. راجر فدرر نیز بامداد فردا در اولین مسابقه خود با کی نیشیکوری ژاپنی روبرو خواهد شد.