پیش‌بینی عجیب از ترکیب پرسپولیس برای فصل بعد

برخی صفحات هواداری پرسپولیس ترکیب فصل بعد سرخ‌پوشان را مشخص کرده‌اند.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛  هواداران پرسپولیس یا واضح‌تر بگوییم صاحبان صفحه‌های هواداری که دنبال ویو و لایک بیشتر می‌گردند خیلی زود دست به کار شده و از حالا شماتیک ترکیب مدنظر خود (!) برای فصل بعد را می‌چینند و تحلیل هم می‌کنند. این دسته از صفحات هواداری بدون در نظر گرفتن جزئیات مربوط به قرارداد بازیکنانی که باید با آن‌ها تمدید شود برای خودشان ترکیب می‌چینند و به‌نوعی دنبال خط دادن به یحیی گل‌محمدی و باشگاه هم هستند!

برای مثال آن‌ها نام گولسیانی به عنوان یکی از سه بازیکن برتر فصل گذشته را از ترکیب مدنظرشان درآورده و جای آن را با مدافعی ملی‌پوش که با بازگشتش به پرسپولیس می‌تواند جذابیتی ظاهری در ترکیب فصل بعد ایجاد کند پر کرده‌اند. در واقع این‌طور به نظر می‌رسد که برای این صفحات هواداری اگر قرار به دیده شدن و لایک خوردن بیشتر باشد، هر چقدر تغییرات بیشتری در ارنج تیم اعمال شود پست جذاب‌تری تولید شده و انتظار پسندیده‌شدن بیشتر را دارند بدون این‌که بررسی شود که این انتقالات شدنی است یا نه و البته به سود پرسپولیس تمام خواهد شد یا خیر.

واقعیت این‌که اگر پرسپولیس موفق به تمدید قرارداد با سعید صادقی، میلاد سرلک، گئورگی گولسیانی و عیسی آل‌کثیر شود یا بازیکنانی مثل بیرانوند و پورعلی‌گنجی را حفظ کند، حتی با در نظر گرفتن جدایی بازیکنانی مثل سیامک نعمتی، وحدت هنانوف، شیخ دیاباته و احتمالا پریرا در نهایت ۴ یا ۵ بازیکن جدید آن هم برای بکاپ پست‌هایی مثل دفاع راست، هافبک میانی، دفاع چپ و مهاجم می‌خواهد و مطرح شدن نام‌هایی برای پست‌های دیگر گمانه‌زنی رسانه‌ها و بولد شدن بیهوده آن‌ها در فضای مجازی برای بالاتر بردن قیمت‌شان است.

انتهای پیام/