پیکه: شکست رئال مادرید فراتر از سه امتیاز است

مدافع بارسلونا پیروزی برابر رئال مادرید را فراتر از سه امتیاز می داند.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از آس:

جرارد پیکه پس از پیروزی پنج بر یک بارسلونا مقابل رئال مادرید به خبرنگاران گفت: برای داشتن یک فصل خوب باید پاهای خود را بر زمین گذاشت و حرکت کرد. این هفته به ما قدرت داد تا به روند رو به رشدمان ادامه دهیم. در ال کلاسیکو ها کنترل تمام بازی غیر ممکن است. رئال مادرید نیز فرصت هایی داشت و ما تا به ثمر رساندن گل سوم آزار دیدیم.
بارسلونا در نبود لیونل مسی چنین پیروزی پرگلی را به دست آورد. پیکه در این باره اظهار کرد: می دانستیم که می توانیم بدون مسی هم پیروز شویم. ما بارسلونا هستیم و همه باید نشان دهیم که از این باشگاه دفاع می کنیم.
او درمورد انتقاد ها گفت: شرایط بد پا برجا نیست. منتقدین از این وضعیت بهره می برند. ما دوباره به دوران خوب خود برگشتیم. سه بازی انجام دادیم و سه نتیجه خوب کسب کردیم. در اکتبر قرار داریم و هنوز بازی های زیادی باقی مانده است.
پیکه درباره پنج تایی شدن مادرید اظهار کرد: همیشه دوست دارم مادرید را شکست دهیم. این برد فراتر از سه امتیاز است. باید از این موقعیت لذت ببریم اما بارسلونا باید در همه بازی ها پیروز شود. بازی های زیادی از لالیگا باقی مانده است و ممکن است هر اتفاقی رخ دهد. مادرید همیشه تیم بزرگی است و مانند ما محکوم به برد است.
او در مورد یولن لوپتگی گفت: فوتبال بی رحم است. به خصوص وقتی در یک تیم بزرگ حضور دارید. نمی دانم لوپتگی در سمتش باقی خواهد ماند یا نه اما امیدوارم به هدایت مادرید ادامه دهد.