چلسی 2_2 منچستر یونایتد؛ فرار بازنشستگان لندنی از باخت در ثانیه های پایانی

مصاف تیم‌های فوتبال چلسی و منچستریونایتد در هفته نهم لیگ برتر انگلیس با تساوی خاتمه یافت.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری تسنیم:

هفته نهم لیگ برتر انگلیس امروز (شنبه) با مصاف حساس تیم‌های فوتبال چلسی و منچستریونایتد در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن آغاز شد که این بازی با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت.

در این بازی نخست این چلسی بود که در دقیقه 21 توسط آنتونیو رودیگر به گل رسید و بعد از این گل هم بر بازی سوار شد هرچند در دقیقه 55 آنتونی مارسیال کار را برای منچستری‌ها به تساوی کشاند.

چلسی با وجود دریافت این گل به سلطه خود بر این بازی ادامه داد اما باز هم این منچستریونایتد بود که برخلاف جریان بازی به گل رسید و این بار در یک ضدحمله آنتونیو مارسیال در دقیقه 73 گلزنی کرد و به این ترتیب بازگشت شیاطین سرخ به بازی کامل شد. با این حال این گل باعث پیروزی تیم مهیمان نشد، چرا که در آخرین دقیقه بازی (دقیقه پنجم وقت‌های تلف شده) راس بارکلی چلسی را از قبول اولین شکستش در این فصل لیگ برتر  انگلیس نجات داد.

دیگر اتفاق مهم این بازی حمله ژوزه مورینیو به سمت یکی از اعضای کادر فنی چلسی به دلیل خوشحالی زاید الوصف او پس از گل دوم تیم میزبان و تحریک سرمربی منچستریونایتد بود که با دخالت مأموران امنیتی و تعدادی از اعضای تیم میزبان فوراً متوقف شد. پس از مورینیو، بازیکنان او هم درگیری مختصری با بازیکنان چلسی پیدا کردند که آن هم خیلی دوام نداشت.

با این نتیجه چلسی 21امتیازی شد و به صدر جدول صعود کرد. منچستریونایتد هم با 14 امتیاز در رده هشتم قرار گرفت.