کار جالب اعضا تیم ملی کاراته؛ این قهرمانی تقدیم به نوید محمدی

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، چهارمین مرحله لیگ برتر جهانی کاراته وان ۲۰۱۹  در حالی به مدت 3 روز در شهر شانگهای چین و با حضور 543 کاراته کا از 76 کشور برگزار شد که کاراته ایران  با کسب یک طلا و 3 نقره و 4 برنز به کار خود پایان داد و در پایان تیم ایران در بخش کومیته مردان موفق شد بالاتر از سایر تیم ها بر سکوی قهرمانی بایستد.

سجاد گنج زاده مدال طلا، بهمن عسگری، صالح اباذری و سید علی کریمی مدال های نقره، مجید حسن نیا و مهدی خدابخشی نیز مدال های برنز تیم ایران در بخش مردان را کسب کردند. هدایت تیم ملی مردان برعهده شهرام هروی است، شهاب سلطانی نیز در این رقابت‌ها به عنوان مربی کنار تیم حضور داشت.

شهرام هروی درگذشت نوید محمدی نخستین مدال آور کاراته ایران در المپیک جوانان آرژانتین را به جامعه کاراته و خانواده وی تسلیت گفت: از دست دادن نوید محمدی واقعا برای جامعه کاراته اتفاق تلخ و غیر قابل باوری بود، از صمیم قلب برای خانواده وی از خداوند طلب آرامش دارم و امیدوارم که روح نوید عزیر غرق در رحمت الهی باشد. در پایان مسابقات لیگ جهانی کاراته وان چین با اعضا تیم ملی و مربیان تصمیم گرفتیم که این قهرمانی را تقدیم کنیم به روح نوید محمدی عزیز و خانواده وی کنیم، نام او در کاراته ایران ماندگار شده و همیشه همه ما به یاد این قهرمان بزرگ خواهیم بود.

نوید محمدی نخستین مدال آور تاریخ کاراته ایران در المپیک جوانان آرژانتین بود که متاسفانه بامداد روز پنج شنبه در سانحه راندگی جان خود را از دست داد.

منبع: فارس