کرانچار: در بازی با عمان به تمام اهدافمان رسیدیم

سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران معتقد است بازی با عمان اهمیت زیادی برای این تیم داشته و کادر فنی به تمامی خواسته‌های خودش در این مسابقه رسید.

به‌ گزارش ‌شبکه لحظه:

کرانچار در خصوص بازی دوستانه شب گذشته مقابل عمان گفت: این مسابقه از جهات مختلف برای ما اهمیت زیادی داشت. بعد از بازی‌های آسیایی جاکارتا اولین مسابقه تدارکاتی ما محسوب می‌شد و همچنین فرصت مناسبی بود برای میدان دادن به بعضی از بازیکنان که پیش از این همراه ما نبودند.

سرمربی تیم ملی امید اضافه کرد: باید بگویم به تمام اهداف خودمان در این بازی رسیدیم چون مقابل تیم خوبی بازی کردیم و از عملکرد بازیکنان در این مسابقه راضی هستم. آنهایی که برای اولین بار در ترکیب ما حضور داشتند، عملکرد خوبی داشتند. ما علاوه بر این که نتیجه خوبی کسب کردیم و مقابل تیم میزبان پیروز شدیم، بازی خوبی انجام دادیم که این اهمیت زیادی دارد. سازماندهی مناسبی داشتیم، بازی‌سازی خوبی در میانه میدان انجام دادیم و به خواسته‌های خودمان رسیدیم.

کرانچار همچنین گفت:این مسابقه برای ما بسیار مفید و هدفمند بود. ابتدا از همه عوامل و مسئولانی که در برگزاری این بازی تلاش کردند تشکر می‌کنم و در ادامه لازم است بگویم که برگزاری چنین مسابقاتی چقدر برای ما اهمیت دارد و به ما کمک می‌کند. با نزدیک شدن به فروردین سال ۹۸ و آغاز دور اول مسابقات باید انسجام و کیفیت همچنین نظم تیمی بهتری پیدا کنیم. بر همین اساس، انتظار دارم در هر گام با سازماندهی و قدرت بیشتری ظاهر شویم و به اهداف خودمان برسیم.

منبع:خبرگزاری ایسنا