کلوپ: لیورپول دوم شد اما پیشرفت کرد

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، لیورپولی‌ها امیدوار بودند در آخرین هفته از فصل 2019-2018 لیگ برتر برنده باشند و منچسترسیتی امتیاز از دست دهد تا سند قهرمانی را به نام بزنند.

اما این اتفاق نیفتاد.روز گذشته تیم یورگن کلوپ 2 بر صفر ولورهامپتون را مغلوب کرد اما به خاطر برد 4 بر یک منچسترسیتی مقابل برایتون، فاصله یک امتیازی با آبی‌های آسمانی و صدرنشین،‌همچنان حفظ شد تا دست مردان کلوپ به جام قهرمانی نرسد.

با این حال مربی ژرمنی آنفیلدی‌ها به تعریف و تمجید از شاگردانش پرداخت.

او گفت:برای امروز می‌خواستیم تا جایی که امکان دارد، کار را سخت کنیم. انتظار داشتیم شگفتی تازه‌ای در فوتبال رخ دهد اما بخشی از این خواسته، انجام نگرفت. با این حال به تیمم افتخار می‌‌کنم.چون در سال‌های اخیر و در زمینه‌های مختلف،‌گام های زیادی  به  جلو برداشت و پیشرفت کرد.

کلوپ افزود:امروز بابت نرسیدن به مقام قهرمانی، حس خوبی نداریم.اما 3 هفته زمان داریم که خود‌مان را برای بازی مهم آماده کنیم.

به باور وی، بعد از دست رفتن شانس قهرمانی لیگ برتر، تیمش در فینال لیگ قهرمانان اروپا باید بجنگد و مقابل تاتنهام هاتسپر برای قهرمانی قاره تلاش کند.

تیم او در تاریخ 11 خرداد در مادرید با هاتسپری‌ها که حریفی کاملا آشنا هستند، بر سر فتح عنوان قاره سبز رقابت می‌کند و این امیدواری هست که با دسترسی به جام، فصل را با خوبی به اتمام رساند.

کلوپ ادامه داد:کسب مقام دومی واقعا چیزی نبود که ما می‌خواستیم اما اینجا کسی را ندیدم که از دوم شدن گریه کند.

به اعتقاد وی، لیورپول در فصل آینده نیز به پیشرفت ادامه خواهد داد تا بتواند رویای قهرمانی لیگ انگلیس را تحقق ببخشد.

منبع: فارس