کین: فکر نمی‌کنم به سطح مسی و رونالدو برسم

آقای گل جام جهانی می‌گوید به کسب افتخار با تیم ملی کشورش فکر می‌کند نه رسیدن به سطح مسی و رونالدو.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، تیم ملی فوتبال انگلیس باید امشب (شنبه) در دیداری دوستانه برابر اسپانیا به میدان برود. قرار است قبل از این دیدار جایزه کفش طلای هری کین به سبب آقای گلی در جام جهانی به این بازیکن اهدا شود.

هری کین درباره حضور در دیدار برابر اسپانیا گفت: من معتقد هستم نباید خودم را با کریستیانو رونالدو و لیونل مسی مقایسه کنم. این دو بازیکن در طول ۱۰ سال گذشته به طرز عجیبی در فوتبال سرآمد بودند و فاصله زیادی با بقیه بازیکنان ایجاد کردند. افتخارات و جایگاهی که این دو بازیکن تعیین کردند برای هر فوتبالیستی یک رویا است و همه دوست داریم که به این مهم دست پیدا کنیم. من خوشحالم که در جام جهانی توانستم به عنوان آقای گلی برسم. این چیزی است که خیلی به آن افتخار می‌کنم. دوست دارم پیشرفت کنم و به بازیکن بهتری تبدیل شوم ولی فکر نمی‌کنم بتوانم به سطح مسی و رونالدو برسم.

مهاجم گلزن سه شیرها در ادامه صحبت‌های خود گفت: من در جام جهانی می‌توانستم بهتر از این ظاهر شوم. موقعیت‌هایی بود که می‌توانستم برای کشورم موثرتر از این باشم. با این حال خیلی خوشحالم که توانستم به عنوان آقای گلی در جام جهانی دست یابم و به نظرم این بزرگ‌ترین افتخاری بود که من توانستم به آن دست یابم. برای فوتبال انگلیس رسیدن به جمع چهار تیم پایانی اتفاق بزرگی بود که در جام جهانی توانستیم به آن دست یابیم و حالا باید از این تجربه استفاده کنیم و بتوانیم در ادامه به دیدار نهایی برسیم و جام قهرمانی را بالای سر ببریم. از الان باید برای رسیدن به این هدف تلاش کنیم و مسیر خوب‌مان در جام جهانی را ادامه دهیم.