گل‌محمدى: از اعتماد تاج و فدراسيون تشكر مى‌كنم/اميدوارم در مقطع ديگرى به فوتبال ملى خدمت كنم

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، یحیی گل‌محمدی پس از تمدید قرارداد با این باشگاه مشهدی گفت:پیش از هر چیز مى خواهم از اعتماد و نگاه مثبت مجموعه فدراسیون فوتبال خصوصا آقاى تاج تشکر کنم. ایشان به من لطف زیادى داشتند اما قسمت نبود در این مقطع از تیم پدیده جدا شوم.

وی ادامه داد: من در این زمان پیشنهادات خوبى داشتم که قطعا پیشنهاد فدراسیون و تیمى ملى امید اولویت داشت. خدمت به فوتبال ملى براى هر مربى باعث افتخار است و من هم واقعا خوشحال شدم که با چنین پیشنهادى روبرو شدم اما وفادارى هواداران پدیده شهر خودرو و مردم شریف مشهد باعث شد قراردادم را تمدید کنم.

سرمربی پدیده شهر خودرو در ادامه صحبت‌هایش افزود: خوشحالم که مورد اعتماد حمید استیلى و اعضاى کمیته فنى فدراسیون فوتبال قرار گرفتم.این براى من افتخار بزرگى است و واقعا علاقمند بودم به تیم ملى امید کمک کنم اما شرایط پدیده در این مقطع بسیار حساس بود.امیدوارم در مقطع دیگرى بتوانم به فوتبال ملى کشور خدمت کنم.

گل محمدى همچنین در پایان اظهار داشت:مالک و مسئولان باشگاه پدیده شهر خودرو در نیم فصل دوم واقعا حمایت خوبى از ما داشتند و مشکلات تیم را حل کردند.در این مقطع با توجه به درخواست و توجه آن‌ها نسبت به آماده سازى تیمى قدرتمند براى حضور در فصل آتى مسابقات آسیایى تصمیم گرفتم به خاطر هواداران پدیده شهر خودرو قراردادم را تمدید کنم. براى تیم امید فوتبال ایران هم آرزوى موفقیت دارم و امیدوارم این تیم به طلسم ناکامى در مسیر المپیک پایان دهد.

منبع: فارس