گل محمدی : مثل یک قهرمان بازی کردیم و تیم برتر زمین بودیم

بازی تقریباً‌ یکطرفه بود و تیم نساجی روی یک صحنه که تمرکز خوبی روی اوت دستی نداشتیم به گل رسید و همان یک بار که روی دروازه ما آمد، گل خوردیم.


به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه،یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت : ما مثل یک قهرمان بازی کردیم و تیم برتر زمین بودیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم. نشان دادیم که بی‌جهت قهرمان نشده‌ایم. می‌توانستیم بازی را با چند گل ببریم، ولی در زدن ضربه آخر بی‌دقت بودیم. به هواداران می‌گویم باید به این تیم افتخار کنند. با توجه به شرایط زمین، بازی کردن در این ورزشگاه سخت است. امروز به لحاظ فنی تیم خوبی بودیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم. از تیم حریف هم به خاطر بازی جوانمردانه تشکر می‌کنم.
او همچنین در رابطه با سایر بازی های لیگ و عملکرد داوری هم حرف زد و گفت: بقیه بازی‌های لیگ هم برای ما مهم است و با تمام قدرت ادامه می‌دهیم. تیم داوری هم خوب بود و امروز قضاوت خوبی داشت و تشکر می‌کنم از داوران.
از یحیی در این مورد پرسیده شد که حرف های او در مورد شهر قائمشهر بازتاب خوبی داشته و او در این مورد اینطور توضیح داد: این شهر فوتبال‌خیز است و استعدادهای نابی در این منطقه وجود دارد. تیمی مثل نساجی که ریشه خوبی دارد و همه مردم این شهر به اسم این تیم افتخار می‌کنند، باید امکانات بهتری برای بازی‌ داشته باشد. با توجه به استعدادهای این منطقه، هواداران و فوتبالی که این شهر دارد، این ورزشگاه کوچک است، هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ کمی.
یحیی گل محمدی در مورد امکانات شهر قائمشهر اضافه کرد: یکی از دوستان گفت چرا در نشست پیش از بازی شرکت نکردیم، اما در این شهر یک هتل سه ستاره نیست که تیم ما در آن مستقر شود. این جای تأسف دارد که در شهری به این بزرگی یک هتل خوب نیست. این هم از وضیت استادیوم است. به نظرم قائمشهر از لحاظ امکانات ورزشی و توریستی شهر فقیری است و باید به این شهر خیلی بیشتر از این‌ها رسیدگی شود.

بیشتر بخوانید :

پیشنهاد یک میلیون دلاری باشگاه آذربایجانی به یحیی گل محمدی

پیروانی : یحیی گل محمدی فرزند پرسپولیس است

هشدار یحیی گل محمدی به بازیکنان تیم