یورو 2024؛ بزرگ‌ترین شگفتی یورو از نگاه مورینیو

ژوزه مورینیو سرمربی فنرباغچه گفت: با توجه به رشد تیم، اسپانیا از نظر من بزرگترین شگفتی این جام است. به نظرم در حال حاضر آنها تیمی هستند که بهتر بازی می‌کنند و تا اینجا هم خیلی خوب کار کرده‌اند.

به گزارش شبکه ورزشی لحظه؛ تیم ملی فوتبال پرتغال که مرحله مقدماتی یورو را با بهترین آمار پشت سر گذاشته بود تا مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها پیش رفت.

همبازیان کریستیانو رونالدو که در بازی یک هشتم نهایی در ضربات پنالتی اسلوونی را شکست داده بودند، مقابل فرانسه در ضیافت پنالتی‌ها شکست خوردند و از این مسابقات کنار رفتند. ژوزه مورینیو عملکرد پرتغال در مسابقات جام ملت‌های اروپا را تحلیل می‌کند.

سرمربی فعلی فنرباغچه، درباره حذف تیم روبرتو مارتینز به اسپورت تی وی گفت: پتانسیل تیم بسیار بالا بود. من در پیش‌بینی خود زیاد اشتباه نکردم که گفتم پرتغال، فرانسه و انگلیس جزء برترین‌ها هستند. اکنون دو تیم از آن‌ها در نیمه نهایی هستند.

وی در مورد شگفتی یورو 2024 گفت: با توجه به رشد تیم، اسپانیا از نظر من بزرگترین شگفتی این جام است. به نظرم در حال حاضر آنها تیمی هستند که بهتر بازی می‌کنند و تا اینجا هم خیلی خوب کار کرده‌اند.

مورینیو در خصوص تیم ملی پرتغال گفت: پرتغال با اینکه به یک چهارم نهایی رسید عالی نبود. انتظار بهتری داشتیم. قبل از شروع یورو برای تماشای بازی پرتغال و کرواسی در ورزشگاه بودم و هیچ حس خوبی وجود نداشت. من اشتیاق بزرگی را احساس نکردم. در طول مسابقات، تیم به پیشرفت خود ادامه داد، اما بدون اینکه خیلی مقتدر به نظر برسد. به نظرم پرتغال یکی از قوی‌ترین تیم‌ها نبود. اما آنها تیم جوانی هستند، جدا از دو پیشکسوت، تیم خوبی برای جام جهانی آینده دارند.

انتهای پیام/