۲ هزار تماشاگر ایرانی در ورزشگاه کاشیما

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: جلسه با وزیر ورزش از لحاظ روحی و روانی بسیار برای تیم مثبت بود.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از مشرق:

حمیدرضا گرشاسبی درباره دیدارش با وزیر ورزش و جوانان پیش از دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا، گفت: جلسه با وزیر ورزش از لحاظ روحی و روانی بسیار برای تیم مثبت بود. خوشبختانه تیم زیر نظر کادر فنی تمرینات خوب و با نشاطی را برگزار می کند و تمام برنامه ریزی ها و اردوها مرتب و منظم در حال برگزاری است.

او ادامه داد: روز پنجشنبه و جمعه تیم تمرینات خود را در زمینی که کاشیما در اختیار قرار می دهد انجام می دهد ضمن اینکه روز جمعه در زمین اصلی مسابقه تمرین خواهیم کرد تا برای بازی شنبه با آمادگی کامل به مصاف حریف ژاپنی برویم و به امید خدا بتوانیم دل ملت ایران و هواداران پرسپولیس را شاد کنیم.

گرشاسبی یادآور شد: روز ۱۳ آبان ماه پرسپولیس ساعت ۵ صبح ژاپن را به مقصد دبی ترک خواهد کرد و ۳ روز در دبی اردو خواهد داشت و ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه ۱۶ آبان ماه دبی را به مقصد تهران ترک خواهد کرد تا با یک آمادگی کامل و روحیه مضاعف به مصاف کاشیما در بازی برگشت فینال در ورزشگاه آزادی برویم.

گرشاسبی خبرداد: طبق اطلاعاتی که در جلسه  با نمایندگان تیم کاشیما آنتلرز ژاپن کسب کردیم، تاکنون ۶۰۰ بلیت به تماشاگران ایرانی فروخته شده است و قطعاً بیش از هزار تا دو هزار تماشاگر ایرانی در بازی رفت این مرحله خواهیم داشت. خوشبختانه جلسه ای که با وزیر ورزش و جوانان به همراه سرمربی و کاپیتان تیم برگزار شد، بسیار روحیه بخش و امیدوار کننده بود و هم آقای برانکو و هم سید جلال از اعلام حمایت همه جانبه وزیر ورزش و جوانان بسیار خوشحال شدند. در آن جلسه یکسری از نگرانی ها و مشکلات مثل آماده سازی ورزشگاه آزادی برای میزبانی از تیم ژاپنی مطرح شد که وزیر ورزش و جوانان دستور همکاری و رفع همه موانع و مشکلات را دادند.

او ادامه داد: همچنین بنده گزارشی از نحوه آماده سازی تیم و مسائل و موانع و مشکلاتی که سر راه پرسپولیس برای رسیدن به این مرحله بود ارائه کردم و همچنین آقای برانکو نیز نکات فنی را ارائه کرد. حمایت وزیر ورزش و جوانان از طریق خود بنده، سرمربی و همچنین کاپیتان پرسپولیس به اطلاع همه اعضای تیم رسید و موجب افزایش روحیه و دلگرمی تیم شده است. امیدوارم بتوانیم در مجموع دو بازی رفت و برگشت فینال بر حریف ژاپنی غلبه کنیم و برای اولین بار جام قهرمانان فوتبال آسیا را برای پرسپولیس و مردم خوب ایران به ارمغان بیاوریم.