۳ دلیل جدایی غیرمنتظره انصاری‌فرد از المپیاکوس

یک رسانه ورزشی المپیاکوس با انتقاد از عملکرد مهاجمان المپیاکوس در فصل جاری ۳ دلیل جدایی غیرمنتظره ملی‌پوش ایرانی پیشین این تیم را بیان کرد.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از سایت اسپورت 24 یونان:

چرا کریم انصاری‌فرد المپیاکوس را ترک کرد؟ این پرسش پس از شکست اخیر این تیم برابر تیم کرته در سوپر لیگ یونان هر لحظه بیشتر پرسیده می‌شود. جوهر این پرسش این است که در خط حمله المپیاکوس کمبود یک مهاجم کلاسیک و گلزن واقعی پس از کنار گذاشته‌شدن کریم انصاری‌فرد احساس می‌شود. این ملی‌پوش ایرانی که مراحل مقدماتی آماده‌سازی تابستانی تیم المپیاکوس را به خاطر جام‌جهانی 2018 روسیه از دست داده بود مورد تایید پدرو مارتینس (سرمربی پرتغالی المپیاکوس) قرار نگرفت. هر چند انصاری‌فرد بهترین گلزن المپیاکوس در فصل گذشته و دومین گلزن برتر سوپر لیگ یونان شده بود.

این رسانه یونانی سپس با کنجاوی خود 3 دلیل را برای جدایی غیرمنتظره کریم انصاری‌فرد از المپیاکوس منتشر می‌کند که شامل موارد زیر هستند:

1. پدرو مارتینس کریم انصاری‌فرد را مورد توجه قرار نداد. مهاجمی که در تیم المپیاکوس بود اما سرمربی پرتغالی پس از گوئررو و احمد حسن، ملی‌پوش ایرانی را به عنوان مهاجم سوم در نظر گرفت!

2. کریم انصاری‌فرد بازی در تیم المپیاکوس به عنوان مهاجم سوم را نپذیرفت. او نمی‌خواست بماند زیرا نمی‌توانست بازی کند. پس درها را بست تا از المپیاکوس خارج شود.

3. مدیر برنامه‌های انصاری‌فرد از یک جایی به بعد از رفتارهای مسئولان باشگاه المپیاکوس ناراحت شده بود. در واقع پیشنهادهایی برای این بازیکن ایرانی به باشگاه رسیده اما هرگز الکساندر (مالک المپیاکوس) را در دفترش ندیده  است که با او در مورد پیشنهادها صحبت کند. برخی اعضای باشگاه المپیاکوس نیز پس از بازگشت کریم انصاری‌فرد از جام جهانی 2018 روسیه رفتار درستی با وی نداشته‌اند.