امیری : یکی از فاکتورهای فکری بومی بودنش است

روز گذشته مراسم معرفی محمود فکری سرمربی جدید باشگاه نساجی مازندران برگزار شد .

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی در حاشیه معارفه محمود فکری سرمربی جدید نساجی با اشاره به کناره‌گیری محمدرضا مهاجری اظهار کرد: آقای مهاجری از مربیان بادانش و بااخلاق فوتبال ماست و ما نیز از تلاش‌های او قدردانی می‌کنیم، با توجه به اینکه ایشان در نیم‌فصل اول با بیماری دست‌وپنجه نرم کردند و همچنین با توجه به شرایط سختی که متوجه نساجی در ادامه بود، حضور ایشان بر نیمکت نساجی از سوی پزشکان ممنوع اعلام شد، قصد ما در چنین شرایطی تغییر سرمربی نبود اما حفظ سلامتی او از هر چیزی اهمیت و اولویت بیشتری دارد. آقای مهاجری دوست خوب ماست و زحمات او را فراموش نخواهیم کرد.

وی افزود: طی جلسات مختلفی که با مالک محترم باشگاه و اعضای محترم هیات مدیره داشتیم و با توجه به گزینه‌های پیش‌رو، در نهایت به محمود فکری رسیدیم که شناخت خوبی از نساجی مازندران دارد.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران یادآور شد: شرایطی که درحال حاضر با آن مواجهیم دقیقاً عین شرایطی است که در لیگ یک در ۹ بازی پایانی داشتیم که در آن مقطع با تغییر سرمربی و هدایت جواد نکونام توانستیم به لیگ برتر برسیم، الان هم ۱۰ بازی حساس را برای بقا در لیگ برتر در پیش داریم و امیدواریم با هدایت محمود فکری و وحدت جمعی و حمایت هواداران بامعرفت نساجی به اهداف‌مان برسیم.

امیری گفت: محمود فکری کاپیتان استقلال و تیم ملی بوده و نیازی به معرفی بیشتر ندارد، یکی از فاکتورهای مهم فکری، بومی بودن این مربی و تعصب او به تیم نساجی است، فکری روند موفقیتش را چه در زمان بازیگری و چه با شروع مربی‌گری در تیم نساجی گذرانده است و امیدواریم این‌بار هم مثل همیشه موفق باشد.