لیگ برتر فوتبال | پرسپولیس 3- 1 شهر خودرو / ماشین گل زنی سرخ ها خودروی مشهد را از کار انداخت + فیلم

دو تیم فوتبال پرسپولیس تهران و شهر خودرو از ساعت 18:30 دقیقه به مصاف هم رفتند .

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، هفته بیست و یکم لیگ برتر؛ پنج‌شنبه: 98/12/08 ؛ ساعت 18:30
استادیوم: آزادی/ بدونِ تماشاگر
داور: علی صفایی/ کمک‌ها: محمدرضا ابوالفضلی و علی‌اکبر نوری؛ داور چهارم: علیرضا مرادی؛ کمک داوران پشت دروازه: امیر عرب‌براقی و علی‌اصغر مومنی/ ناظر داوری: نادر جعفری.

ترکیب پرسپولیس : بوژیدار رادوشویچ، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد نادری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی (کاپیتان)، وحید امیری، بشار رسن، مهدی ترابی و علی علیپور

ترکیب شهر خودرو : سیدمهدی رحمتی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، روح‌الله سیف‌اللهی، اکبر صادقی، حسین مهربان، علی نبی‌زاده، محمدعلی فرامرزی، امین قاسمی‌نژاد، مرتضی خراسانی و حسین مرادمند

لحظات حساس :

دقیقه 3: شوت تماشایی سیف‌اللهی از روی ضربه ایستگاهی را رادوشوویچ با شیرجه بلند و واکنش خوبی راهی کرنر کرد.

دقیقه 9 : پاس در عمق ترابی از میانه زمین به علی علیپور رسید که او پس از عبور از سد محمدحسین مرادمند و یک سر توپ، مجددا به ترابی پاس داد که او نیز فرصت را در اختیار وحید امیری قرار داد تا این بازیکن با ضربه بغل پای چپ گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه 11: ترابی به زیبایی از سد سیف‌اللهی گذشت، اما پاس در عرض او را رحمتی با پا به کرنر فرستاد.

دقیقه 13: پاس در عمق علیپور به نادری تبدیل به یک فرصت جدی برای پرسپولیس شد که شوت مدافع چپ پیشتاخته سرخ‌ها به بیرون رفت.
دقیقه 13: ترابی یک موقعیت جدی دیگر ترتیب داد که این بار حرکت او از سمت چپ زمین و پاس در عرض این بازیکن را مدافعان شهرخودرو از مقابل پای علیپور دفع کردند.

دقیقه 16 : پاس رو به جلوی احمد نوراللهی در میان تعلل مدافعان شهرخودرو به وحید امیری رسید که پاس به بغل او را بشار رسن با شوت تماشایی به طاق دروازه شهرخودرو تبدیل به گل دوم پرسپولیس کرد.

دقیقه 24: پرتاب اوت وحید امیری و برگشت توپ توسط فرشاد فرجی به بشار رسن رسید، اما ضربه روی پای او از پشت محوطه جریمه تبدیل به گل نشد و به بیرون رفت.

دقیقه ۳۷: خطا روی مهدی ترابی سبب مصدومیت این بازیکن شد.

دقیقه 43: پاس مهربان و شوت پای چپ فرامرزی را رادوشوویچ مهار کرد.

پایان نیمه اول بازی با نتیجه 2 بر 0 به سود پرسپولیس

دقیقه 48: بازیکنان پرسپولیس قصد داشتند با یک کار تمرین شده روی یک ضربه ایستگاهی دروازه شهرخودرو را باز کنند، اما با وجود اینکه با پاس ترابی، ارسال نوراللهی و ضربه علیپور به گل رسیدند ولی این گل بخاطر حضور مهاجم پرسپولیس درآفساید، مردود اعلام شد.


دقیقه 49: سرتوپ و شوت فنی ترابی با اختلاف از کنار دروازه شهرخودرو به بیرون رفت.

دقیقه 52 : ارسال زیبای روح‌الله سیف‌اللهی از روی ضربه ایستگاهیِ سمت چپ زمین را فرشاد فرجی با ضربه پشت سر تماشایی به کنج دروازه پرسپولیس فرستاد.

دقیقه 53: سانتر سیف‌اللهی از روی ضربه آزاد میانه زمین نزدیک بود یک گل دیگر را برای شهرخودرو به همراه داشته باشد، اما دفع ناقص مدافعان پرسپولیس را کامیابی‌نیا سراسیمه به کرنر فرستاد.
دقیقه 54: شوت پشت محوطه نبی‌زاده از کنار دروازه پرسپولیس عبور کرد.

دقیقه 59: حرکت تکنیکی ترابی و شوت زمینی او را مهدی رحمتی جمع کرد.

دقیقه 63: مهدی ترابی فرار سریع و چشم‌نوازی از میانه زمین انجام داد، اما با وجود اینکه دو بار از سد پیراهن کشیدن‌های علی نبی‌زاده عبور کرد، در نهایت در محوطه جریمه شهرخودرو با تکل نبی‌زاده سرنگون شد تا علی صفایی به سود پرسپولیس اعلام پنالتی کند.

دقیقه 64 : مهدی ترابی ضربه پنالتی را بر خلاف حرکت مهدی رحمتی به گل تبدیل کرد.

دقیقه 86: ارسال پای چپ فرامرزی و ضربه سر محکم محمد قاضی را رادوشوویچ با واکنش خوبی راهی کرنر کرد.
دقیقه 87: پاس فرامرزی و ارسال سیف‌اللهی را رادوشوویچ در دو مرحله مُشت کرد و در ادامه یک کرنر مجددا برای شهرخودرو به دست آمد.
دقیقه 87: سانتر سیف‌اللهی از کرنر و ضربه سر قاضی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 88: شوت اکبر صادقی به سمت دروازه پرسپولیس در میانه راه به کنعانی‌زادگان برخورد کرد و دفع شد.
دقیقه 89: ضربه سر ناگهانی اسلاوو روی توپ ارسالی از جناح چپ زمین را رادوشوویچ به خوبی دفع کرد.
دقیقه 90: شوت فنی تماشایی امین قاسمی‌نژاد از پشت محوطه جریمه با کمترین فاصله از کنار تیرک عمودی دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 4+90 : اعتراض شدید وحید امیری به داور با کارت زرد مواجه شد .