شجاع خلیل زاده : مراسم عروسی را در جزیره هاوائی میگیرم

شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس امروز توسط مهرداد میناوند سورپرایز شد و تبریک اینستاگرامی وی را برای ازدواجش گرفت .

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه ، شجاع خلیل زاده در مورد ادعاهای برخی مربیان و بازیکنان لیگ بدون نام بردن از پرسپولیس گفت :

من هم نمی‌خوام اسم تیمی را بیاورم اما آن تیمی که به گل گهر می‌بازد آیا مقصر باختش ما هستیم؟ یا آن تیمی که مساوی می کند آیا دلیل مساوی کردن آنها هستیم؟ اینکه فلان تیم به رقیب پایین جدولی می‌بازد چه ارتباطی به ما دارد؟ نمی‌خواهم از تیمی اسم بیاورم اما سال گذشته یک تیم با ما رقابت تنگاتنگی برای قهرمانی داشت اما با باخت و نتیجه نگرفتن از کورس قهرمانی خارج شد؛ اما آیا ما مقصر این مسئله بودیم؟ ببینید من به عنوان یک فوتبالیست می‌دانم که بخاطر موفقیت‌های پرسپولیس روی تیم‌ها فشار است چرا که آنها قهرمانی‌های متوالی پرسپولیس را می‌بینند و این مسئله آنها را تحت فشار قرار داده است. شاید اگر ما هم در پرسپولیس نبودیم فشار روی ما هم وجود داشت اما من از آن‌ها می‌خواهم که راجع به تیم خودشان صحبت کند. آنها ببینند که چرا قهرمان نمی‌شوند. ما 3 سال پشت سرهم قهرمان شدیم و مطمئنم در ادامه راه هم غرور نخواهیم شد چراکه هر بازی برای ما یک فینال است. می‌خواهیم در بازی‌های باقیمانده نتیجه بگیریم هر چند که در فوتبال هزار و یک اتفاق رخ می‌دهد.

اتهام زنی برخی رقبا؟

_ ابتدای فصل گابریل کالدرون سرمربی سابق ما یک مصاحبه انجام داد و گفت که برخی‌ها نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود اما او را خیلی سریع احضار کردند و حتی از یک بازی محروم شد. حالا هم ما از کمیته انضباطی انتظار داریم که با همان دقتی که پرسپولیس را زیر نظر دارند سایر تیم‌ها و اظهارات را هم زیر نظر بگیرند. همانطور که ما بازیکنان اگر تخلفی می‌کنیم محروم می‌شویم باشگاه‌هایی که تخلف کرده و ادعاهای کذب مطرح می‌کنند هم جریمه شوند. آنها باید بدانند که در مورد پرهوادار ترین و بزرگ‌ترین باشگاه ایران در آسیا صحبت می‌کنند. البته از زمانی که آقای حسن‌زاده به کمیته انضباطی آمده خدا را شکر شرایط خیلی بهتر شده و او نسبت به همه چیز احاطه و اشراف دارد. مطمئن هستم که کمیته انضباطی همه این موارد را زیر نظر دارد و اجازه نمی‌دهد که حقی از باشگاه پرسپولیس، بازیکنان و هوادارانش ضایع شود.

برد مقابل شهرخودرو ؟

_ تیم شهر خودرو از خوب‌های لیگ برتر است. این تیم در نیم فصل اول با آقای گل محمدی به صدر جدول هم رسیده بود و ما بازی سختی مقابل این تیم داشتیم اما خوشبختانه با تدابیر کادر فنی توانستیم 3 امتیاز بسیار شیرین و مهم این بازی را به دست بیاوریم. این 3 امتیاز قطعاً در ادامه مسابقات کمک زیادی به ما خواهد کرد.

بازی بدون هواداران در ازادی؟

_قطعاً اگر تماشاگران ما بودند شرایط بهتر می‌شد چراکه آنها واقعاً یار دوازدهم ما هستند اما به هر حال این تصمیمی است که مسئولان فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و تصمیم گیرندگان دیگری گرفتند و ما تابع تصمیمات آنها هستیم. وظیفه ما این است که تصمیماتی که اتخاذ شده را انجام دهیم.

بازی های بدون تماشاگر بخاطر کرونا؟

_این حرف به ما ربطی ندارد. به ما چه ربطی دارد که تصمیم گیرنده باشیم که بازی‌ها انجام شود یا نه؟ ما هم مثل سایر تیم‌ها تابع تصمیمات اتخاذ شده هستیم و اگر بگویند بازی نکنید ما هم بازی نمی‌کنیم. مگر می‌شود تصمیم گرفته شود که بازی‌ها لغو شود اما بازی کنیم؟ سلامتی ما و خانواده ما هم مهم است. مطمئناً هر تصمیمی گرفته شود ما انجام خواهیم داد. به نظر من برخی از سرمربیان و مدیرانی که خواستار تعطیلی لیگ هستند به این دلیل است که بازیکنان مصدوم‌شان آماده شوند اما برای ما فرقی نمی‌کند. اگر بگویند بازی کنید بازی می‌کنیم و اگر بگویند بازی‌ها تعطیل است که ما هم بازی نخواهیم کرد.

تعطیلی لیگ قهرمانان اسیا؟

به نظر من بهتر بود که در این شرایط بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا تعطیل شد چرا که ما میزبان مرحله رفت نبودیم و باید دائماً به سفر می‌رفتیم که این کوضوع فشار زیادی به بازیکنان می‌آورد. فکر می‌کنم بهتر است که ابتدا تکلیف ما در لیگ برتر مشخص شود و بعد با خیال راحت در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم.

ماجرای بازی با الدحیل؟

به هر حال هر بازیکنی احتمال دارد اشتباه کند اما مهم این است که اشتباه خودمان را بپذیریم. در آن شرایط من اشتباه کردم و گل خوردیم و طبعا مقصر هم من هستم. آقای گل محمدی و سایر بازیکنان مقصر مبودند و من اشتباه کردم. در آن صحنه کاری از دست کسی بر نمی‌آمد و مقصر خودم بودم که گل خوردیم. در آن صحنه من تصمیم گرفتم چه کاری انجام دهم اما خدا را شکر که هواداران فهیمی داریم و بعد از آن بازی به ما روحیه دادند تا بتوانیم دوباره روزهای خوبی که داشتیم را تکرار کنیم.

استوری میناوند درباره ملحث شدن به جمع متاهلین ؟

حدود 10 روز قبل مراسم عقد را برگزار کردیم هر چند که از مدت ها قبل انتخاب خودم برای همسر آینده‌ام انجام داده بودم. با این همه نمی‌خواستم این مسئله رسانه‌ای شود که آقای میناوند آن را در اینستاگرام اعلام کرد.

زمان مراسم عروسی ؟

قصد دارم مراسم عروسی خود را بعد از پایان لیگ برگزار کنم و می‌خواستم همان زمان این موضوع را اعلام کنیم. دنبال این هستم که مراسم عروسی‌ام را در جزیره هاوایی برگزار کنم! البته این را به شوخی گفتم مراسم عروسی ما در تهران برگزار خواهد شد.