تکواندوکاران از نیمه دوم خرداد آغاز می کنند

خستین جلسه کادرفنی تیم‌های ملی با ریاست فدراسیون تکواندو برگزار شد که در خصوص نحوه پیگیری تمرینات تکواندوکاران در شرایط کنونی و همچنین زمان آغاز اردوهای ملی پوشان تبادل نظر صورت گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، این جلسه با حضور سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، زهرا سروی نایب‌رئیس بانوان، هادی ساعی مدیرفنی تیم ملی مردان، فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی مردان، سیدنعمت خلیفه مشاور فنی تیم ملی بانوان، مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی زنان، مسعود لشکری سرپرست انجمن پاراتکواندو و پیام خانلرخانی سرمربی تیم ملی پاراتکواندو پیگیری و در پایان مقرر شد اردوی تیم‌های ملی با نفرات اصلی از نیمه دوم خردادماه و پس از کسب مجوز از وزارت ورزش و جوانان و ستاد ملی مبارزه با کرونا آغاز گردد.

همچنین با توجه به بخشنامه و ابلاغیه‌های وزارت ورزش و جوانان مقرر شد هم اکنون کادرفنی تیم‌های ملی از طریق فضای مجازی تمام فعالیت‌ها و تمرینات ورزشکاران را زیر نظر داشته باشند و در پایان هفته تمرینات بچه‌ها را ارزیابی و کنترل کنند. ضمن اینکه اردوی تیم‌های ملی مردان، زنان و پاراتکواندو با نفرات اصلی از نیمه دوم خردادماه آغاز خواهد شد که این امر منوط به کسب مجوز از وزارت ورزش و جوانان و ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

ضمن اینکه سرمربیان تیم‌های ملی برنامه‌های خود را در خصوص اردوها و تورنمنت‌هایی که مدنظر دارند را تشریح کردند و پس از جمع‌بندی به وزارت ورزش و جوانان ارسال خواهد شد.