بازگشت مایک آهنین به رینگ بوکس!

مایک تایسون آماده بازگشت به رینگ است . انتشار ویدیویی جدید از وی نشان دهنده این موضوع است .

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،مایک تایسون ۵۳ ساله مدتی است تمرینات خود را از سر گرفته و رسما اعلام کرده حاضر است یک بار دیگر دستکش به دست کرده و برای کمک به سازمان‌های خیریه در مسابقات نمایشی شرکت کند. رقیب بزرگ او، ایواندر هالی‌فیلد هم که چهار سال از تایسون مسن‌تر است اعلام کرده او هم تمایل دارد برای کمک به جوانان آسیب‌دیده از بحران کرونا در مبارزه‌های نمایشی شرکت کند.

شایعات مربوط به احتمال نبرد سوم این دو زمانی قوت گرفت که هالی‌فیلد اعلام کرد هنوز هیچ توافقی بین دو طرف انجام نشده، ولی به نظر می‌رسد احتمال چنین برنامه‌ای وجود دارد.

جدال پیشکسوتان در عربستان سعودی

در تازه‌ترین اتفاق، چند روز پیش پوستری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که تصویر تایسون و هالی‌فیلد را در کنار هم نشان می‌داد. گویا این دو قرار است در یازدهم ژوئیه در عربستان سعودی به مصاف هم بروند.

مایک آهنین که در شبکه‌های اجتماعی بسیار فعال است و در یکی دو ماه اخیر، ویدیو‌های جالبی از آمادگی جسمانی خود منتشر کرده بود، این بار برای شبکه اجتماعی چینی ویبو ویدیویی تهیه کرد که در آن به وضوح مشخص بود در بهترین شرایط بدنی قرار دارد و آماده بازگشت به رینگ بوکس است.

تایسون که در این ویدیو پیراهن به تن ندارد، از سیکس پک‌های خود رونمایی کرد و با نشان دادن عضلات بازو و سپس مشت زدن‌های سرعتی و قدرتی ثابت کرد که به فرم سابق خود در حال نزدیک شدن است؛ هرچند سن بالا قطعا به وی اجازه نمی‌دهد تا درخشش جوانی را تکرار کند

انتهای پیام/