احتمال جدایی دستیار قلعه نویی از سپاهان

سرمربی تیم فوتبال سپاهان از جدایی روی تاوارس از مجموعه تیم فوتبال سپاهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار توپ و تور سرویس ورزشی شبکه لحظه ، طی روزهای اخیر روی تاوارس یکی از چهره های خبرساز فوتبال در اصفهان بوده است؛ ماجرا از آنجا آغاز شد که یکی از رسانه های اصفهانی با انتقاد از مربی گلرهای پرتغالی سپاهان از تلاش او برای جدا کردن نیازمند از سپاهان گلایه کرده بود.

این خبر البته خیلی زود واکنش تاوارس را به همراه داشت و این مربی با انتشار پستی ویدئویی تاکید کرد که در صورت انتقال نیازمند به فوتبال پرتغال حتی یک ریال هم نصیب او نخواهد شد. حالا امیرقلعه نویی در پی این ماجراها و در گفتگوی رادیویی که ساعتی پیش برقرار کرد، از جدایی روی تاواس گفت و با یک مربی پرتغالی دیگر برای حضور در سپاهان مذاکرات آغاز شده است.

قلعه نویی در این رابطه این طور توضیح داد:« از بین خارجی‌ها فقط روی تاوارس نیامده که من از او تشکر می‌کنم. چند سال به عنوان یک همکار خیلی خوب وفادار در کنار هم بودیم. خیلی به فوتبال ما کمک کرد. تمام دروازه‌بان‌ هایی که زیرنظر او کار کردند همیشه در بهترین شرایط خودشان بودند. او دلایل خودش را داشت و نیامد، اما از عزیزانی که آمدند تشکر می‌کنیم و مترصد این هستیم که یک مربی پرتغالی را رزومه‌اش را دیده‌ایم و با او در ارتباطیم که اگر بشود از وجود این مربی دروازه‌بان‌ها استفاده کنیم که قرار است در این یکی دو روز مشخص شود.»

تاوارس با اولیویرا سرمربی پرتغالی تراکتور به ایران آمد و پس از حضور امیرقلعه نویی در تراکتور، با این مربی همکاری اش را آغاز کرد و این فعالیت مشترک در تیم های ذوب آهن و سپاهان نیز ادامه پیدا کرد. تاوارس طی دوران همکاری با امیرقلعه نویی همواره با احترام از این مربی صحبت می کرد. او از دوری همسر و فرزندانش ناراحت بود و این موضوع را می شد در مصاحبه ها و حرف هایش به سادگی تشخیص داد.

البته باید منتظر بمانیم و ببینیم که این جدایی عجیب در این مقطع از فصل که گلرهای سپاهان را با مشکللاتی مواجه خواهد کرد، به دلیل دریافت پیشنهاد کاری از پرتغال بوده یا حرف و حدیث هایی که پیرامون نقش او در انتقال پیام نیازمند وجود داشته، باعث ناراحتی و تصمیم برای عدم بازگشت او به ایران شده است.

انتهای پیام/