تقوی: ۱۵ تیرماه آخرین فرصت تسویه‌حساب باشگاه‌هاست

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال با اشاره به برنامه زمان‌بندی لیگ‌های برتر و دسته یک مردان و بانوان، ایران، گفت: ۱۵ تیرماه آخرین فرصت برای باشگاه‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها برای ارسال برگه تسویه‌حساب مالی با ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون والیبال است.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،میلاد تقوی سرپرست دبیری فدراسیون والیبال گفت: کمیته رویدادها و مسابقات در نظر دارد در صورت تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا، مسابقات والیبال باشگاه‌های برتر و دسته یک مردان و بانوان سال ۹۹ کشور را از شهریورماه آغاز کند.

وی تصریح کرد: به همین منظور فدراسیون والیبال در مکاتبه با باشگاه‌های فعال این رشته ورزشی، شرایط و زمان‌بندی ثبت‌نام و قرعه‌کشی این مسابقات را اعلام کرده است که باشگاه‌ها تا ۳۱ خردادماه فرصت اعلام آمادگی، برای حضور در این رقابت‌ها را دارند.

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال با بیان این که ۱۵ تیرماه نیز آخرین فرصت برای باشگاه‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها برای ارسال برگه تسویه‌حساب مالی با ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون است، گفت: بنابراین اگر بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها با باشگاه‌ها مشکلات حقوقی دارند، باید تا قبل از تاریخ تعیین شده، تکلیف آن مشخص شده باشد.

تقوی با اشاره به نشست روز گذشته کمیته انضباطی فدراسیون والیبال، گفت: در این نشست به برخی پرونده‌ شکایت بازیکنان و اعضای کادر فنی از باشگاه‌ها رسیدگی شد و نشست بعدی روز دوشنبه نهم تیرماه برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: با توجه به این که تکلیف تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ برتر تا ۱۵ تیرماه مشخص می‌شود، نشست بعدی کمیته انضباطی نیز آخرین فرصت برای بررسی شکایت از باشگاه‌ها است.

بیشتر بخوانید :

پست اینستاگرامی برای ستاره‌ والیبال دردسرساز شد