30 هزار نفر درخواست استیحاض وزیر ورزش را دادند

وزارت ورزش اگرچه از دخالت در امور داخلی فدراسیون‌ها اجتناب دارد و بایستی بیشتر نقش نظارتی ایفا کند اما در برخی موارد از جمله قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال، به نظر می رسد این وظیفه را به خوبی اجرایی نکرده و نتوانسته انتظارات را برآورده کند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،کمپین “ضرورت استیضاح وزیر ورزش” عنوان سوژه‌ای است که چند وقتی است در فضای مجازی به راه افتاده و با استقبال و شرکت چشمگیر مردم و اهالی ورزش مواجه شده است. این موضوع اگرچه ابعاد مختلفی دارد اما مهمترین محور به قراردادهای خارجی نجومی، به خصوص مارک ویلموتس با تیم ملی فوتبال مربوط می شود؛ اما ماجرا چیست؟
وزارت ورزش اگرچه از دخالت در امور داخلی فدراسیون‌ها اجتناب دارد و بایستی بیشتر نقش نظارتی ایفا کند اما در برخی موارد از جمله قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال، به نظر می رسد این وظیفه را به خوبی اجرایی نکرده و نتوانسته انتظارات را برآورده کند. اکنون چنین مطالبه گری از سوی مردم وجود دارد که این فرآیند چگونه مورد ارزیابی و تائید مقامات عالی ورزش قرار گرفته است. آنها در این کمپین، خواستار پاسخگویی درباره ابهامات و سوالات هستند که در یک ماه اخیر، پاسخ قانع کننده ای برای آنها در پی نداشته است.

بیشتر بخوانید :

تذکر جدی نماینده مجلس به وزیر ورزش