نکونام: ماشین سازی تیم با کیفیت و پرمهره است

امروزبا تیم خوب ماشین سازی داریم. تیمی که بسیار خوب کار کرده و آماده شده است و بازیکنان خوبی را هم دارند و تیم با کیفیت و پر مهره‌ای هم هستند. رسیدگی‌های خوبی هم به این تیم انجام شده و تیم ما باید حواسش کاملا جمع باشد که غفلت نکنیم و ان شاالله بتوانیم به موفقیت برسیم.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره انگیزه بازیکنان تیمش برای کسب سهمیه آسیایی بعد از برد برابر استقلال افزود: ما در تمامی تمرینات و مسابقات‌مان این انگیزه را داریم و بازیکنان باید آنقدر حرفه‌ای باشند که بزرگ فکر کنند و انگیزه را در خودشان نگه دارند. بازهم باید بگویم که کسب سهمیه، نایب قهرمانی و … همگی در جدول است و وظیفه ما این است که بازی به بازی جلو برویم و بتوانیم به موفقیت برسیم.
وی درباره کنترل حواشی و سختی‌هایی که تیمش متحمل شده، عنوان کرد: واقعا سختی کشیدیم و کار و تلاش زیادی کردیم. حاشیه‌ای هم برای تیم ما وجود ندارد. ما در فوتبال هستیم و این اتفاقات هم جزئی از فوتبال است اما تاثیری روی تیم ما ندارد و تمرکزمان روی تیم خودمان است. و با احترام به همه تیم‌ها آماده برای پیروزی وارد میدان می‌شویم.
سرمربی این تیم در پاسخ به این ‌سوال که فولاد ایده آل از نظر او چگونه است، تصریح کرد: در تمامی بازی‌ها، خوب بازی کنیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم و هر نتیجه‌ای هم رخ داد را به خواست خدا بگذاریم اما باید بیشترین تلاش را انجام بدهیم تا بهترین عملکرد را ارائه کنیم و در هر بازی داشته باشیم.
نکونام درمورد بازگشت پاتوسی گفت: باشگاه در جریان است و مسئولان در تلاش هستند تا او بازگردد. خوشبختانه در نیم فصل دوم خریدهای خوبی داشتیم اما فعلا پاتوسی را نداریم ولی باشگاه تمام تلاش خودش را دارد چرا که با پاتوسی قطعا شرایط بهتری خواهیم داشت. این سوال را باید مدیریت باشگاه پاسخ بدهد که چه زمانی او بر می‌گردد. همچنان مدیران باشگاه در تلاش برای مهیا کردن شرایط بازگشت پاتوسی هستند.

بیشتر بخوانید :

تیر مستقیم فرهاد مجیدی به قلب جواد نکونام نشست