نتیجه و خلاصه بازی تیم های فوتبال چلسی – ولورهمپتون +فیلم

تیم های فوتبال چلسی – ولورهمپتون در ادامه رقابت های هفته 38 لیگ برتر انگلیس به دیدار هم رفتند .

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،شاگردان فرانک لمپارد در دیدار حساس هفته آخر لیگ برتر موفق شدند با نتیجه 0-2 ولوز را مغلوب کرده و سهمیه لیگ قهرمانان این فصل را با قرار گرفتن در رتبه چهارم جدول در پایان فصل مسجل سازند.

در همان دقیقه 12 و روی ارسال دقیق مونت بود که چلسی فرصت خوبی برای رسیدن به گل اول داشت، اما ضربه سر جیمز با اختلاف کمی به بیرون رفت. دقایقی بعد رائول خیمنز با ضربه ای از راه دور می توانست گل اول ولورهمپتون را به ثمر برساند، اما حضور به موقع کورت زوما مانع رخ دادن این اتفاق شد.

در دقیقه 38 یک بار دیگر میسون مونت با ارسالی تماشایی دروازه حریف را تهدید کرد، اما این بار ضربه سر اولویه ژیرو تحت فشار مدافعان ولوز به بیرون رفت.

در دقیقه 42 نوس در گوشه محوطه چلسی فرصت خوبی برای گلزنی پیدا کرد، اما ضربه والی او از بالای دروازه ویلی کابایرو به بیرون رفت.

اما چلسی در اوقات اضافی نیمه اول دو بار موفق به گلزنی شد. ابتدا این تیم در پشت محوطه ولورهمپتون و در زاویه ای مناسب صاحب فرصت خوبی شد و میسون مونت با یک ضربه دقیق و تماشایی دروازه حریف را باز کرد.

لحظاتی بعد و این بار با پاس عمقی مونت، اولویه ژیرو در موقعیتی تک به تک قرار گرفت و ضربه او بعد از گذر از سد روی پاتریشیو وارد دروازه ولوز شد تا نیمه نخست با طوفان لحظات پایانی چلسی با برتری 0-2 این تیم به پایان برسد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد و اولین موقعیت در دقیقه 57 برای ولوز ایجاد شد، اما ضربه محکم دیگو جوتا در اختیار ویلی کابایرو قرار گرفت.

در دقیقه 75 مارکوس آلونسو روی پاس پولیسیچ صاحب فرصت خوبی برای زدن گل سوم چلسی شد، اما ضربه او به مدافعان ولوز برخورد کرد و این موقعیت حاصل خاصی نداشت.

دقایقی بعد یک و دوی ژیرو و پولیسیچ باعث شد چلسی در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار گیرد، اما ضربه ستاره آمریکایی از بالای دروازه ولوز به بیرون رفت. در دقیقه 89 ضربه تامی ابراهم در اختیار پاتریشیو قرار گرفت. در نهایت نیمه دوم کم هیجان اتفاق خاصی به همراه نداشت و چلسی که به خواسته اش رسیده بود بازی را اداره کرد تا در نهایت با کسب برتری 0-2 مقابل ولوز سهمیه فصل بعد لیگ قهرمانان خود را قطعی سازد.