نتیجه و خلاصه بازی تیم های فوتبال لسترسیتی – منچستریونایتد +فیلم

تیم های فوتبال لسترسیتی – منچستریونایتد در ادامه رقابت های هفته 38 لیگ برتر انگلیس به دیدار هم رفتند .

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،

شاگردان اوله‌گنار سولسشر که با یک تساوی هم می توانستند در بین چهار تیم اول لیگ برتر قرار بگیرند، در نیمه دوم دیدار امشب مقابل لسترسیتی توسط بروتو فرناندز (پنالتی) و جسی لینگارد به گل رسیدند و رتبه سوم شان در رقابت های این فصل را قطعی کردند.

منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی، توپ و میدان را در اختیار داشت اما بازیکنان این تیم نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند. در ادامه بازی متعادل شد و در دقیقه 16، چیزی نمانده بود که تیم میزبان به گل برسد ولی اندیدی که روی پاس تی‌یلمانس صاحب موقعیت شده بود، توپ را از بالای دروازه به بیرون زد.

بازی با همین روال ادامه داشت و در دقیقه 26، روی اشتباه بازیکنان یونایتد، لستر صاحب یک ضدحمله خطرناک شد اما جاستین که با پاس ایهیناچو صاحب موقعیت شده بود، ضربه اش را دقیقا به جایی زد که دخیا حضور داشت.

در دقیقه 32، روی پاس پل پوگبا، این برونو فرناندز بود که صاحب موقعیت شد و با یک ضربه چیپ دقیق، توپ را از اشمایکل عبور داد اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت.

در دقایق پایانی نیمه اول تلاش دو تیم برای رسیدن به گل ادامه داشت اما فرصت های چندانی روی دروازه ها ایجاد نمی شد. تا اینکه در دقیقه 45، روی یک ضربه کرنر، ضربه والی راشفورد می توانست قفل دروازه لسترسیتی را باز کند اما باز هم اشمایکل با یک واکنش خوب، دروازه تیمش را نجات داد و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم این بازی روی یک ضربه پنالتی برونو فرناندز بازی را 1 بر صفر به سود منچستر تغییر داد.

در دقایق پایانی بازی روی اشتباه اشمایکل جسی لینگارد گل دوم را به ثمر رساند و بازی دو بر صفر به پایان رسید.