رسول‌پناه: خطری در پرونده برانکو پرسپولیس را تهدید نمی کند

سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران: پرونده برانکو قبل از پایان مهلت تعیین شده از سوی فیفا برای همیشه بسته می‌شود.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، مهدی رسول‌پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران اظهار داشت: نگرانی‌های هواداران پرسپولیس را کاملا درک می‌کنیم و می‌خواهم از همین‌جا به آن‌ها بگویم در پرونده آقای برانکو و دستیاران ایشان با توجه به اقدامات صورت گرفته و در دست انجام، هیچ تهدید انضباطی، در محدوده جرایمی چون محرومیت، بسته شدن پنجره و کسر امتیاز، پرسپولیس را تهدید نمی‌کند. نامه اخیر فیفا نیز موید این نکته بود که آن‌چه پیش از این اعلام شد، درست بود. اکنون می‌توانیم با قاطعیت این اطمینان را بدهیم که باشگاه پرسپولیس در این پرونده‌ها که گفته شد با مواردی مانند مشکل برای نقل و انتقالات به دلیل بروز محرومیت یا کسر امتیاز روبرو نمی‌شود.

وی ادامه داد: پیش از این با توجه به هجمه‌ای که وجود داشت، تاکید کرده بودیم که طبق آیین نامه انضباطی، هر اقدامی هم صورت بگیرد، مهلت یک ماهه‌ای داده خواهد شد و ما برای تسویه بدهی و اجرای کامل رای فیفا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. نامه اخیر فیفا بر آن چه گفتیم صحه گذاشت. انتظار جریمه را هم داشتیم. البته تمام تلاش خود را برای عدم مواجه با آن انجام دادیم. اگر ماجرا را به دادگاه عالی ورزش می‌کشیدیم بیشتر هزینه و مشکل به آینده منتقل می‌شد.

او افزود: این پرونده به عنوان سنگین‌ترین پرونده باشگاه، قبل از پایان مهلت تعیین شده از سوی فیفا برای همیشه بسته می‌شود و پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته است. هواداران از این ناحیه کوچکترین نگرانی نداشته باشند.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید: تمرین امروز پرسپولیس| تقدیر از مرد تدارکات/ حضور بشار رسن تمام بخش ها