خواهران منصوریان از میادین ووشو رانده شدند

سندی از سوی منابع خبری منتشر شده است که بر اساس احکام فدراسیون ووشو شهربانو منصوریان به ۲۰ ماه محرومیت و سهیلا منصوریان به ۸ ماه محرومیت محکوم شده‌اند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، خواهران منصوریان که از شانس‌های اصلی کسب مدال جهانی برای ووشو ایران محسوب می‌شوند با حکمی عجیب از سوی فدراسیون ووشو محروم شده‌اند.

سرانجام فدراسیون ووشو واکنش قاطع خود به انتقاد علیه این فدراسیون را نشان داد و حکمی سنگین و عجیب صادر کرد که احتمال دارد ریشه این اتفاقات به یک پست اینستاگرامی از سوی شهربانو منصوریان و انتقاد از عملکرد فدراسیون ووشو در انتخابی تیم ملی در ماجرای حذف خواهرش سهیلا منصوریان برگردد، جایی که فردی عازم مسابقات شد که حالا دوپینگش مثبت اعلام شده است.

دقایقی قبل سندی منتشر شد که بر اساس احکام فدراسیون ووشو شهربانو منصوریان به ۲۰ ماه محرومیت و سهیلا منصوریان به ۸ ماه محرومیت محکوم شده‌اند؛ این در حالی است که در حکم صادر شده برای آن‌ها دلیلی برای صدور این احکام عجیب عنوان نشده و تا به این لحظه هم سایت رسمی فدراسیون ووشو واکنشی به محروم کردن خواهران منصوریان نشان نداده است.

امیر صدیقی رئیس جدید فدراسیون ووشو است که ۱۴ تیر سال جاری از مجمع انتخاباتی رأی آورد و با این حرکت اولین حرکت پر سروصدای خود را در ووشو انجام داد.