برانکو: هواداران پرسپولیس حقایق را می دانند/ فردا همه چیز مشخص می شود

مربی سابق پرسپولیس گفت :من مجبور شدم برای رسیدن به حق واقعی خودم، وکلایی را استخدام کنم و آن‌ها پیگیر پرونده هستند. من فقط منتظر می‌مانم تا به پولم برسم.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه،برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت :اگر یک مربی خارجی در کشور دیگری این همه افتخار فقط در ۴ سال رقم می‌زد، حتماً مسئولان آن کشور اقداماتی برای ایجاد رفاه آن مربی انجام می‌دادند، اما در ایران همه چیز برعکس است زیرا پس از ۷ قهرمانی در تورنمنت‌های مختلف، تنها کاری که وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی و صاحب اصلی باشگاه پرسپولیس انجام داد، در نوع خود عجیب بود؛ آن‌ها حتی دستمزد این مربی را هم پرداخت نکردند تا برانکو کار را به شکایت بکشاند.

وی افزود: در گذشته هم این موضوع را مطرح کردم که آماده توافق و رضایت بودم به شرط آنکه صداقت می‌دیدم و پول‌ها به حسابم واریز می‌شد. آن‌ها پس از یک سال و نیم، تنها ۳۰ درصد از طلب واقعی من را واریز کردند. من پول بیشتری از قراردادم نمی‌خواستم و حرفم این بود که باید تا به حال با من تسویه‌حساب می‌شد ولی تنها ۳۰ درصد پول گرفتم.»

برانکو در پایان گفت :بگذارید ببینیم فردا چه می‌شود. خوشبختانه هواداران پرسپولیس همه حقایق را می‌دانند و از آن‌ها تشکر می‌کنم که به من کمک کردند ولی موضوع اصلی اینجاست که هیچ کدام از ما نمی‌دانیم اوضاع پرونده چطور است. من مجبور شدم برای رسیدن به حق واقعی خودم، وکلایی را استخدام کنم و آن‌ها پیگیر پرونده هستند. من فقط منتظر می‌مانم تا به پولم برسم.»

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:
یک سنت هم از طلب برانکو بماند، پنجره‌های پرسپولیس بسته می‌شود
برانکو ایوانکوویچ: این را می‌دانم به زودی به فوتبال ایران برمی‌گردم
پرداختی پرسپولیس به برانکو کامل نیست